Yeşil Renk Genç Odası

7-16 yaş aralıklarının kendilerini ifade ettikleri en ehemmiyetli yaş aralığıdır.Bu yaştaki çocukların en çok seçim ettiği renk yeşildir. Hepimiz öğreniriz ki kız çocukları denince akla hemen pembe, oğulları denince mavi kazanç. Natürel ki böyle bir şey yoktur. Tamamen zevklerinize kalmış olan bu renk grupları ufaklarımızın seçimlerine kalmıştır. Hepimiz öğreniriz ki renklerin bizler üstünde tesiri oldukça fazladır. Yeşil renginin özelliklerinden birisi oldukça özgüven vermesidir. Belirli bir araştırmaya göre yeşil renk genç odası tercihi gençler üzerindeki tesiri oldukça fazladır. Bu araştırmalara göre yeşil renginin odada seçim ediliyor olması çocuğun kendine daha özgüvenli olmasını sağlamaktadır. Hakikat ehemmiyetli olan odalarında onlara zaman geçirmeleri için bir civar hazırlamaktır. Çocuğunuzun odada kaldıkça zaman geçirdiği müddet zarfı içinde mutlu olması son derece ehemmiyetlidir.Özellikle fıstık yeşili seçimlerinde çocukların daha da dışa kapanık ve soğukkanlılaşmış olduğu görülmektedir.

Yeşil Genç Odası Dekoru


Yeşil hem kız hem de erkekler için kullanılan enerji bakımından oldukça tesirli bir renktir. Tamamen duvarı kaplayan bir dolap seçimi yapabilir, kullanım alanı fazla bir alan yaratabilirsiniz. Yeşil seçerek her şeyi tamamen yeşil yapmanız civarı boğabilir. Bu nedenle aralara kız veya oğullarınızın isteği yönünde renk tercihleri yapmanızı öneririz. Bu renkleri araya serpiştirdiğiniz zaman ortaya çok daha rahat ve güzel görünümlü bir alan çıkacaktır. Tamamen duvarı kaplayan bu dolabın alt kısmında boşluk oluşturabilirsiniz. Yatağı bu alana yerleştirip alan için tasarruf etmiş olursunuz. Natürel ki kitaplıklar ve çalışma alanı unutulmamalıdır. Halı ve perdeyi de civara uygun bir biçimde seçtiğiniz zaman çok güzel görünümler ortaya çıkar.

Yeşil Renk Genç Odası Dekor Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yeşil genç odası tercihi yaparken öncelikle her malzemede olduğu gibi niteliğine dikkat etmelisiniz. Yeşil olmuş olması bir kenara niteliği ve ahşabı oldukça ehemmiyetlidir.  Aldığınız mahsulün 1. Nitelik olmasına itina gösteriniz. Mahsulü aldıktan birkaç yıl sonra sıfırmış gibi görünmesi oldukça ehemmiyetlidir. Her şeyi sorarak almanızı, bir mesele olduğu zaman iade mevzusunu da konuşmanızı nasihat ederiz. Kolay iade arzı olması oldukça ehemmiyetlidir. Misalin bir kasvet çıktığı zaman ve bu nedenle hoşnut kalmadığınız zaman, paranızı iade olarak almanız son derece ehemmiyetlidir. Emin mağazalardan alışveriş yapınız. İnternet sitesinde sipariş yaptığınız zaman hiç öğrenmediğiniz siteleri seçim etmeyin. Bilindiği Üzereniz günümüzde son zamanlardan olanlardan hepimizin haberi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir