Yeşil – Gri – Bordo Salon Dekorasyonu

İlk modelimiz yeşil-gri-bordo salon dekorasyonu

Modelimizde yer alan salon dekorasyon çalışmalarımız; yeşil, bordo ve gri dağılımından oluşmaktadır. 25-30 metrekare ve üzeri bir salonu rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kanepeler

Burke Mobilya, Snowdrop Chester'ın bir modelidir. İki adet üçlü koltuk ve bir adet berjerden oluşmaktadır.

Berjer bordo, biri üçlü koyu yeşil, diğeri üçlü dumanlı. Renk uyumu açısından yastıklar yeşil-gri şarap kırmızısını tercih ediyor.

Yemek masası ve konsol

Berke mobilya Atlantik ahşap yemek takımının bir parçasıdır.

Kardelen, konsol ve sandalye kumaşlarındaki füme renk sayesinde koltuk takımı için renk uyumunu rahatlıkla sağlayabiliyor.

Ayrıca oturma odası dekorasyonu için ahşap ayakların kesim hatlarının kanepe ayaklarının kesimi ile uyumlu bir çizgiye sahip olması da son derece önemlidir.

Zemin

Renk uyumu açısından eperde.com sitesinden seçilmiş füme bir renktir. Sıradan kıvrımlı ve çift kanatlı, 70 cm genişliğinde ve 220 cm uzunluğundadır.

belirtmek, bildirmek

Saray halı görsel serisi. Bordoya yakın renk deseni ile berjer ve bordo kırlentlerle uyumlu bir renk oluşturur. Halının fiyatı boyutuna göre değişmektedir. 160×230 ebadı 25-30 metrekarelik salonda bulunabilir.

Avize

Dekorazon.com sitesinde yer alan Avonni markasına aittir. Üçlü bir avize modeli de var.

Avize aydınlatmasının yanı sıra zemin lambası da şık bir dekorasyon; 3 Ayaklı Koyu Yeşil Başlı model olarak Vivense.com'dan Evobia seçilmiştir.

Aksesuarlar

Tamamlayıcı olarak kullandığımız aksesuarlardan biri olan hepsiburada.com'dan yeşil yapraklı Dracena Marginata iç mekan bitkisini seçtik.

Diğer bir aksesuar olan nostaljik radyo ise Dekorazon.com'un Decotown markasına ait.

Bir cevap yazın