Yeni Evlilere Orjinal Ev Hediyesi Fikirleri

Yaz ayları düğünlerin en popüler olduğu zamanlardır. Her yerde bir düğün, bir kutlama. Tabi bu düğünlerin iki değişik armağan töreni söz mevzusudur. Özellikle yeni evlenen çiftin yakınları düğün armağanı olarak altın, para hazırladıktan sonra bunun bir de konut armağanı kısmı vardır. Biz sizler için yeni evlillere orijinal konut armağanı fikirleri hazırlayarak ekonomik ama cümbüşlü çözümler sunmaya çalıştık. En güzel konut armağanları özellikle de yeni evlenen çiftler için orjinal konut armağanlarıdır. Küçük mutfak aletleri, mikserleri, mutfak robotları her ne kadar kullanışlı olsa da sıkıcı armağanlardır. Genç çiftler kendilerini afallatan, yeni ve değişik armağanlara bayılırlar. Daha Öncekinden yurt dışına giden herkes oradan tuhaf burada bulamayacağımız stilde armağanlar ile dönerlerdi. Artık bizim ülkemizde de bu stil değişik konut armağanları bulmak çok basit. Peki bakalım bu armağanlar neler olabilir?

En güzel konut armağanları en afallatıcı olanlarıdır

Çiftler özellikle de yeni konutlu çiftler birbirini bitiren elbiseleri, mutfak eşyalarını, salon aksesuarlarını ya da yatak odası aksesuarlarını çok beğenirler. Örneğin, çift karakter uzanma battaniyesi romantik olduğu kadar da lüzumlu ve kullanışlıdır. Romantik olması desenlerinden ya da biçimlerinden ziyade tasarımından kaynaklıdır. Aynı battaniyeyi kullanmak isteyen çiftlerin birbirine sarılması gerekir. Uzun kış gecelerinde konutlarında film ya da dizi neşeyi yapmak isteyen çiftler için müthiş kullanışlı bir konut armağanı olabilir. Bu battaniyeyi kalpli, üzerinde aşk sözcükleri olan ya da gülünç renkleri ve desenleri olan modelleri ile de bulabilirsiniz.

Hem romantik hem pratik hem kullanışlı

Yeni konutlu çiftlere armağan önerileri düşünürken romantik olmasına özen göstermek gerekir. Birbirine sarılan tuzluklar her ne kadar romantik olsa da artık klişele bir hale gelmiştir. Bu stil mutfak eşyaları yerine beraber kullanabilecekleri armağanlar daha makbuldur. Mesela iki adet sarılma yastığı hem gülünç hem de kullanışlı olur. Biri erkeği biri bayanı temsil eden bu sarılma yastıkları çiftlerden rastgele biri bir nedenle uzak olduğunda öbürü bu yastıkla onunlaymış gibi sezebilir. Daha fazla konut armağanı düşüncesi için yeni evlenenlere konut armağanı fikirleri yazımıza göz atabilirsiniz. En orjinal konut armağanları ise galerimizde!

Bir cevap yazın