Yavruağzı Rengi Ev Örnekleri

Yavruağzı Rengi ile konutunuzu nasıl dekore edebileceğinizi merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Yavruağzı Rengi pembe ile turuncu rengi arasında bir yerdedir. Bu surattan oldukça yumuşak bir havası vardır. Özellikle sevimli bir konut dekorasyonu istiyorsanız kullanmanızı öneri ederiz. Yavruağzı tonlarına göre yavruağzı rengi farklılık göstermektedir. Misalin sarih yavruağzı rengi ile koyu yavruağzı rengi oldukça farklı görülebilmektedir. Yavruağzı Rengi ile konutunuzun hemen her odasını basitlikle dekore edebilirsiniz. Ancak en çok öneri ettiğimiz oda natürel ki bebek odası olacaktır. Sarih Yavruağzı Rengi sayesinde bebek odaları çok daha sevimli görünecektir. Ayrıca bebek odaları yavruağzı rengi sayesinde daha çocuksu bir görünüşe de kavuşacağı için ideal olacaktır. Şimdi yavruağzı renginin nerelerde kullanılabileceğine bir bakalım.

Yavruağzı Rengi Ev Örnekleri

Yavruağzı Rengi Oda Dekorasyonu Misalleri

Yavruağzı rengi ile şahane oda dekorasyonları yapabilirsiniz! Bu odalardan bir tanesi de az evvel dediğimiz gibi bebek odalarıdır. Sarih yavruağzı rengi kullanarak bebek odanızı planlayabilirsiniz. Misalin sarih yavruağzı rengi ile duvarları boyayabilir ve sarih ahşap renkli bir beşik seçim edebilirsiniz. Beyaz renkli bir cibinlik de kullanmanızı öneri ederiz. Bunun sebebi yavruağzı renginin beyaz rengini ön tasarıya koymasıdır. Kalan oda dekorasyonunu ve mobilya renklerini de yumuşak ve sarih renklerden seçmenizi öneririz. Misalin sarih ahşap renkli beşiğe uygun olarak elbise dolabını da aynı biçimde seçebilir ve bebek odası görselimizdeki gibi çerçeve ilave edebilirsiniz. Yavruağzı rengi ile oturma odanızı ya da salonunuzu planlayabilirsiniz. Özellikle çağdaş tasarımlar seçim etmenizi öneririz. Çağdaş tasarımlar Yavruağzı rengi ile birleşince oldukça şahane görünmektedir. Koltuk modellerine bakarken özellikle koyu renkli seçebilirsiniz. Koyu renkli koltuk hem lekeyi o kadar basit göstermeyecek hem de yavruağzı rengi ile oldukça güzel duracaktır. Kahve sehpası tercihinizi yaparken de koltukla olan geçimine bakmanızı öneririz. Şayet koyu renkler uyuyorsa netlikle o kahve sehpasını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte mobilyalar koyu renkle olacağı için duvarlar yavruağzı rengi ile boyanabilir ve taban için daha sarih renkler seçim edilebilir. Bu sayede salonunuzun rengi daha aydınlık ve rahat duracaktır.

Yavruağzı Rengi Ev Örnekleri

Yavruağzı Rengi ile Geçimli Olan Renkler Nelerdir?

Yavruağzı rengi her renkle geçimli olan bir renk değildir. Özellikle dekorasyon malzemelerinin tonlarına bağlı olarak çok fazla değişmektedir. Yavruağzı rengi ile siyah ve beyaz esas olarak oldukça hoş olmaktadır. Özellikle beyaz rengi dekorasyonda yavruağzı rengi ile kullanmanız odanın rengini açacaktır. Siyah ve yavruağzı rengini genellikle mutfak gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Siyah ocak ve siyah bulaşık aygıtı gibi mutfak eşyaları ile oldukça şahane görünecektir. Ancak siyah mutfak dolapları ile yavruağzı duvar renklerini birleştirecekseniz o zaman mutfağınızın büyük olmasını öneri ederiz. Siyah mutfak dolapları mutfağınızın olduğundan daha ufak görünmesine neden olabilmektedir. Yavruağzı Rengi ile değişik hangi renkler geçimlidir hemen anlatalım. Kahverengi, taba, kiremit rengi gibi kahve tonları oldukça güzel olmaktadır. Bunların haricinde haki, yeşil, mint gibi yeşil renkler de oldukça güzel durmaktadır. Yavruağzı ve mint rengini yeniden mutfaklarınızda seçim edebilirsiniz. Ayrıca bordo, sarih mavi ve gül kurusu renkleri ile de oldukça yakışmaktadır. Şayet romantik bir oda dekorasyonu yapmak istiyorsanız o zaman yatak odanızı yavruağzı ve gül kurusu renkleri ile dekore edebilirsiniz. İki renk de oldukça romantik ve duygusal görünecektir. Bunun haricinde kahverengi ve yavruağzı rengi ile dekor yaparsanız daha çok çağdaş bir görüntü elde edeceksiniz O surattan özellikle oturma odası ya da salon tasarımlarınızda bu renkleri kullanmanızı öneririz.

Yavruağzı Rengi Ev Örnekleri

Yavruağzı Rengi Ev Örnekleri

Yavruağzı Rengi Ev Örnekleri

Yavruağzı Rengi Ev Örnekleri

Yavruağzı Rengi Ev Örnekleri

Yavruağzı Rengi Ev Örnekleri

Yavruağzı Rengi Ev Örnekleri

Yavruağzı Rengi Ev Örnekleri

Bir cevap yazın