Yatak Odası Komodin Modelleri

Yatak odası komodin modelleri oldukça değişse de kullanırken bizlere sağladığı rahatlık asla değişmiyor. Yatak odasında genellikle yatakların yanında olsa da bazı dar yatak odalarında şifonyere daha yakın olarak kullanılabiliyor. Elinizdeki her şeyi basitlikle koyabileceğiniz komodinler çok fazla işe yaramaktadırlar. Misalin üç çekmeceli komodininiz varsa ilkine uyumadan evvel en sık kullandığınız şeyleri koyabilirsiniz. Misalin şarj aletinizi, bilgisayarınızın şarj aleti, el kremi ya da gece uyumadan evvel okuduğunuz kitap gibi şeyleri koyabilirsiniz. Bu sayede oldukça rahat bir kullanım alanınız olacaktır. İkinci gözüne ise çoraplarınız ya da şifonyere sığmayan eşyalarınızı koyabilirsiniz. Üçüncü yere ise elinizin hemen hemen hiç gitmediği ancak yeniden de konutta gizlemeniz gereken şeyleri koyabilirsiniz. Misalin alışveriş poşetleri. Pek çok değişik tertip etme fikrini sayfamızdan basitlikle erişebilirsiniz.

Yatak Odası Komodin Modelleri

Yatak Odası Komodin Modelleri

Muhtelif yatak odası komodin modelleri gördünüz ve şu an hangisini seçmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? O zaman gelin hemen sizlere değişik komodin modelleri gösterelim. Bu komodin modelleri oldukça değişik modellerdir. Bu sayede kendi odanıza ve tasarımınıza en uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Komodin seçerken en ehemmiyetli şeylerden bir tanesi de elbette kaç tane komodin kullanacağınızdır. Şayet bir tane komodin kullanacaksanız o zaman modeller mevzusunda çok daha özgür davranıp dikkat toplayan bir şey seçebilirsiniz. Ancak iki tane kullanacaksanız yatağı ve odanın dekorasyonunu çok etkilemeyecek şeyler bulmanız lüzumludur. Komodinler genellikle şifonyerle ya da gardıropla ya da hem gardırop hem şifonyer hem de komodin olarak set halinde satılmaktadır. Sitemizde pek çok değişik yatak odası ekibi olduğu için hangi komodinleri ve kalan şeyleri seçebileceğinizi görmek için değişik yazılarımıza bakmayı unutmayın. Şayet yatak odanız ufaksa o zaman tekli ancak ikili alacak kadar büyükse o zaman ikili komodin almanızı nasihat ederiz. Sıradan bir komodin isterseniz netlikle kapalı çekmecelerin olduğu modelleri kullanmalısınız. Komodinin yapıldığı malzeme oldukça ehemmiyetlidir. Şayet saklılığınıza oldukça umursuyorsanız ya da kesintisiz konuklar geliyor ve komodin çekmecesinin içinde ne var ne yok görmelerini istemiyorsanız o zaman mat ve içerisindekileri göstermeyen malzemelerden yapılmış olanları seçmelisiniz.

Yatak Odası Komodin Modelleri

Değişik Komodin Stilleri

Çağdaş komodinler oldukça şık olduklarının yanında çok da mert görünmektedirler. Bunun sebebi sarih raf olmasıdır. Misalin görsellerimizde de gördüğünüz gibi sarih raflı bir komodin bulunmaktadır. İlki her ne kadar çekmece olsa da ikincisi ve üçüncüsü sarih çekmecedir başka bir deyişle raf gibi eşyalarınızı dizersiniz. Burada da görüleceği üzere bu sarihte kalan ve görülen yerler kitap, mum, biblo gibi kullanılan ya da dekorasyon için duran malzemeler sayesinde oradadır. Natürel ki sarih olmayan kapalı çekmeceler de bulunmaktadır. Şayet kapalı olan bir komodin modeli arıyorsanız o zaman en ehemmiyetli kısmı kolu olacaktır. Şayet kolu daha önceki görünüyorsa o zaman orayı değiştirmelisiniz. Vintage komodin modelleri çağdaş komodin modellerine göre çok daha basit bulunmaktadırlar. Bunun sebebi oldukça besbelliyidir. Komodin geçmişten günümüze kadar uzun zamandır kullanılan bir ananedir. Bu surattan reelinde daha çok dekorasyonun bir parçası olarak kullanılmaktadırlar. Görsellerimizde de fark edeceğiniz gibi her vintage komodin modeli tamamen beyaz değildir. Değişik ahşap renkleri ile birleştirilmiş modeller de kullanılmaktadır. Bu değişik komodin modellerini natürel ki minik saksı itkileri ile dekore edebilirsiniz. Minik saksı nebatları oldukça şık görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca şayet daha da vintage bir hava istiyorsanız o zaman dantelleri kullanabilirsiniz. Komodinlere ve şifonyere dantel derebilir ve daha önceki günlerin modasını tekerrür yaşayabilirsiniz.

Yatak Odası Komodin Modelleri

Yatak Odası Komodin Modelleri

Yatak Odası Komodin Modelleri

Yatak Odası Komodin Modelleri

Yatak Odası Komodin Modelleri

Yatak Odası Komodin Modelleri

Yatak Odası Komodin Modelleri

Yatak Odası Komodin Modelleri

Yatak Odası Komodin Modelleri

Yatak Odası Komodin Modelleri

Bir cevap yazın