Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak odası için komodin modelleri arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz demektir! Birbirinden değişik komodin modellerine bakarak kendi odanıza en uygun komodin modelini basitlikle seçebilirsiniz. Komodinleri yatağınızın kenarında duran gelişigüzel şeyler olduğunu düşünenlerdenseniz özellikle oldukça yanılıyorsunuz. Retro, çağdaş ve vintage komodin modellerinden oluşan bir galeri kumpasladık. Böylece tamamen değişik olan üç stili de rahatlıkla görebilir ve kendi istediğinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca renkli, sade ve azametli olan bu üç komodin cinsini de görerek yatak odasında nasıl bir şey kullanmak isteyebileceğinizi düşünmelisiniz. Yatak odanızı komple değiştirmeye komodinlerle başladıysanız ya da yalnızca daha önceki komodinlerinizden hoşlanmıyorsanız o zaman onları boyayarak değiştirebilirsiniz. Bu biçimde yapacağınız ufak bir farklılıkla oldukça şık bir oda görünüşü de elde edebilirsiniz.

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak Odası için Komodin Modelleri

Yatak odası için komodin modelleri araştırması yaparken dikkatinizi sürükleyecek ilk şeylerden birisi de üzerlerinde olan baskılardır. Misalin görsellerimizde gördüğünüz mavi komodinin üzeri aşındırma tekniği ile azıcık kahverengi parçalar kapsamaktadır. Ayrıca üzerinde ve çekmecesinde ise çiçek tasarımları bulunmaktadır. Burada tek çekmeceli bir şifonyer olduğu için bu tasarım oldukça yakışmıştır. Ayrıca mavi rengi oldukça nazik göstermektedir. Şifonyerin kalan bacakları kıvrımlı bir biçimde indiği için ve aşındırma tekniği uygulandığı için oldukça vintage görünüme kavuşmuştur. Bu biçimde bir şifonyeriniz varsa o zaman üzerine netlikle çerçeve koymanızı nasihat ederiz. Çerçeveli bir resimle oldukça sevimli bir görünüme kavuşacaktır. Çağdaş komodin modellerine baktığımızda ise genel olarak ahşap desenli komodinleri görmekteyiz. Bu komodinler oldukça hoş görünmektedirler. Genellikle tek çekmecelidirler ve vintage modellerin aksine ayakları yüksek değildir. Bu surattan karyolanız ve yatağınız uzun bir modelse o zaman komodinleriniz daha pespayede duracaktır. Şayet komodin ve yatak eş uzunlukta olsun istiyorsanız o zaman birkaç çekmeceli çağdaş komodin modellerine bakabilirsiniz. Şayet kısa komodinler hoşlanıyorsanız o zaman yatak ya da karyolanın uzunluğunu iyi ayarlamanız zorunludur. Bunları ölçerek kendiniz için en doğru kararı basitlikle verebilirsiniz. Dekorasyonunda ise çiçekleri ve kokuları kullanabilirsiniz. İkisi de oldukça şık ve çağdaş görünecektir. Ayrıca el gibi ufak bibloları da sınayabilirsiniz.

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak Odası için Retro Komodin Modelleri

Komodin modelleri arasında ise en hoşlandığımız modeller retro olan modeller oldu. Misalin yeşil renkli komodin modeli olan görsele bakın. Yeşil parlak rengi oldukça dikkat topluyor. Kulpları ise beyaz düğme olan modellerden yapılmıştır. Bu sayede yeşili gölgelemediği gibi kendisi de dikkat topluyor. Ancak bu retro modelin bu kadar iyi durmasını sağlayan sadece bu rengi değil kalan süslemesidir. Bir çekmecesi olsa da altında önü sarih kutu bulunmaktadır. Bu da ekstra bir depolama alanı sağlar. Ayrıca üzerindeki ufak saksı nebatı da oldukça şık durmaktadır. Saksının renkleri hem çalar saat hem de kulplarla geçimlidir. Bu surattan geçimli bir görüntü çizmektedir. En çok beğenilen öbür retro model ise elbette bavul olan modeldir. Bavul dediğimize bakmayın. Bu daha çok belge çantasına benzeyen bir modeldir. Konutta kendiniz de çok rahatlıkla bu çanta komodini yapabilirsiniz. Bu kadar çok beğenilmesinin sebeplerinden bir tanesi elbette tanıdık bir samimiyet de vermesidir. Daha Önceki film ve dizilerde gördüğümüz için çok bilindik olduğumuz bu belge çantasını kendi konutumuzda da bulundurup ve etkin olarak kullanma düşüncesi oldukça şahanedir. Görseldeki model kırmızı tenden olduğu için de retro ruhuna oldukça geçim sağlamıştır. Bu model bir komodini elbette görseldeki gibi çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Oldukça şık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Umarız görsellerimizden hoşlanır ve yorum yapmayı unutmazsınız!

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Yatak Odası İçin Komodin Modelleri

Bir cevap yazın