Yatak Odanıza Boya ile Farklı Bir Hava Katın

Genelde insanlar yatak odalarının sıkıcı olmak yerine moda olmasını isteyebilirler. Birçok kişinin yaptığı gibi, yatak odamdaki duvarlar inanılmaz derecede kasvetli. Beyaz bir tonla boyadım ve bundan bıktım. Neden şık hale getirmek için bazı boyama araçlarını kullanmıyorsunuz? Yatak odamı daha şık hale getirmek için sayısız yaratıcı fikir keşfettim ve bunları sizinle paylaşmam gerekiyor.

Yatak Odanıza Boya ile Farklı Bir Hava Katın

Yatak odanızı koyu boyamak harikadır çünkü bu renk tonu çoğu insan için hayati bir karardır. Hiçbir şey daha görkemli olamaz. Yatak odanızın aksine, yatak odanızın daha küçük ve daha dar görünmesini ve muhteşem gölgelemede olmasını sağlayabilir. Yatak odanız bir vakadan biraz daha önemliyse bu tonu kullanmanızı önermiyorum.

Boyamayı seçtiğiniz renklerin kişiliğinizi gösterebilmesi eğlenceli bir şey. Çoğumuz koyu gibi çarpıcı renkler kullanmaktan korkarız ve sevdiğiniz gölgeyi seçebilirsiniz. Loş mavi ve fuşya karışımını kullanmak da son derece çekici olacaktır.

Yeşil tonu yukarıdaki renklerden daha bağışlayıcıdır. Bireylerin kendini sessiz hissetmesine neden olabilir, bu nedenle kaprisli bireyler için doğru bir karardır. Cidden çarpıcı bir gölgelendirmeye ihtiyacınız olduğunu varsayarsak, hangi ton seçilmelidir? Bahar yeşili ve yeşilimsi-mavi daha iyi olurdu. Ayrıca, bazı dekoratif pencere kutuları ile koordine etmek uygundur.

Yatak odanızın tatlı olması gerekiyorsa, açık mercan, somon ve pembe kullanmanızı öneririm. Bu renkler küçük prensesinizin yatak odasını boyamak için harika olabilir. Prensesin yatak odasını bazı dantellerle süslemek gerçekten büyüleyici olurdu.

Odanızın çarpıcı ve sessiz olmasını istiyorsanız, yatak odanızı maviye boyamanızı öneririm. Gök mavisi kendimi harika hissetmeme neden olabilir ve odanızı olduğundan daha önemli gösterebilir.


Yatak Odanıza Boya ile Farklı Bir Hava Katın
Yatak Odanıza Boya ile Farklı Bir Hava Katın

Bir cevap yazın