Yapay Şömine Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Soba kurmak, soba yakmak çoktan tarih oldu. Odun kömür yakmak hem konutu hem tabiatı pislediği için şöminelerde dahi değişik yöntemler sınanmaya başladı. Odun kömür yakmadan, is pas olmadan tıpkı gerçek şömine gibi görünen suni şömine modelleri şömineli konut sahibi olmak da mümkün hale geldi. Süsleyici şömine modellerini salonlarda, yatak odası dekorasyonlarınızda ya da davetli odası dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Süsleyici şömine modelleri ile dekorasyon fikirleri

Yapay Şömine Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri
Süsleyici şömine demek içerisinde gerçek odun kömür yakma alanı olmayan ancak dışarıdan şömine gibi görünen süsleyici ürünlerdir. Bu suni şöminelerin içerisinde hiç bir işlevi olmayan modellerin yanında ısı veren, led ekranlı şömineler vardır. Tıpkı elektrikli soba gibi çalışan, şöminede uyuyan odun sesini dahi verebilen bu şömine modelleri oldukça değişiktir.

Yapay Şömine Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri
Salonlarınızda salonun orta kısmına konumlayabileceğiniz bu suni şömineleri isterseniz yatak odalarınızda yatağınızın yanına yerleştirebilirsiniz. Yapay şömine maliyetleri gerçek modellere göre oldukça ekonomiktir. Konutunuzda şömine yerleştirebilecek yer yoksa özellikle suni modelleri kullanabilirsiniz. Şayet kaloriferli konutunuz varsa ve ısıtmak için rastgele bir şey gerekmiyorsa süsleyici şömine modellerini yalnızca görsellik katması için de seçim edebilirsiniz.

Yapay Şömine Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri
Çaşitli suni şömine modellerinin konut dekorasyonunda nasıl kullanılabileceğine dair farklı çalışmaları galerimizde görebilirsiniz. Sevdiğiniz modellerden esin alabilir, kendi konutunuzda uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın