Vizon Rengi İle Ev Dekorasyonu Fikirleri

Dekorasyonda asalet arayanların kullanabileceği bir kaç renk vardır, bunların başında da vizon rengi kazanç. Vizon rengi ile konut dekorasyonu fikirleri sayesinde ışığa göre renk değiştirebilen, şık ve estetik bir dekorasyon sağlayabilirsiniz. Bu renk kahverenginin farklı bir tonudur. Kahverengi değildir griye kaçan ama içinde kızılımsı tonlar da bulunan çok özel bir renktir. Koltuk modellerinde ağırlıklı olarak kullanılır. Soft kadife kumaşlar ile ten koltuk kumaşlarında dahi kullanılır. Bu renk tonunu oturma odalarınızda, yatak odalarınızda ya da salonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vizon Rengi İle Ev Dekorasyonu Fikirleri
Vizon rengini nötr renkler grubunda kullanabiliriz. Parlak bir renk tonu olmadığı için ışığa göre renk değiştirebilir. Açık renk tonları ile de gayet geçimli olur. Krem rengi, bej rengi gibi konut dekorasyonunda çok hoşlanılan ve sık sık kullanılan renkler ile bu renk tonunu beraber kullanabilirsiniz. Vizon rengi ile konut dekorasyonu fikirleri bize hem mobilya seçiminde vizon rengi kullanımı mevzusunda hem de duvar ve tavan dekorasyonu renkleri seçimi mevzusunda bilgi verir. Koyu renk tonlarını büyük mobilyalarda seçim ettiğimiz zaman bu mobilyalar konutumuzu karanlık yapar.

Vizon Rengi İle Ev Dekorasyonu Fikirleri
Bu karanlık görüntüyü yasaklamak için de duvar renkleri ile, halı ve perde gibi önemli aksesuar renkleri ile etrafı aydınlatmak gerekir. Kahverengi ile tonlarının konut dekorasyonunda ne kadar büyük bir kontrolü olduğunu öğreniyoruz. Bu kontrol çok uzun senelerdir devam etmektir zaman içerisinde her ne kadar eksilse de yeniden de bir çok yerde karşımıza çıkar. Vizon rengi de kahverengi tonlarından biri olarak ondan rol çalmaktadır.

Vizon Rengi İle Ev Dekorasyonu Fikirleri
Konutunuzun dekorasyonunda kullandığınız vizon rengi tonu sizin kullanacağınız diğer yan renkleri tanımlar. Canlı ve sıcak bir etraf oluşturmak isterseniz o zaman mor, bordo turuncu ya da yeşil tonlarını kullanabiirsiniz. Bu renk tonları ne kadar canlı ise o kadar minimal halde bir eşya ile kullanmak gerekir. Daha pastel olanlarını daha büyük eşyalarda veya yüzeylerde kullanabilirsiniz. Vizon rengi ile konut dekorasyonu fikirleri ile yan renk olarak kullanılabilecek renk örneklerini galerimizde görebilirsiniz. Değişik fikirler edinmek isterseniz de diğer içeriklerimize bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir