Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense oturma grubu modelleri birbirinden oldukça değişiktir. Bu kadar değişiklik elbette hem maliyetlere hem de renk spektrumuna yansımıştır. Vivense markası bildiğiniz gibi pek çok değişik model koyup bu modelleri oldukça değişik renklerle birleştirmektedir. Misalin görsellerimizde de gördüğünüz gibi bir tv birimi yapabilmektedirler. Bu tv birimi siyah renkte dolapları vardır. Alt kısma baktığımızda ise koyu renkte tahta desenlerini de görmekteyiz. Oldukça koyu bir model gibi görünse de hemen fark edeceğiniz altın sarısı şeritler sayesinde parlama yapmış ve oldukça dikkat çekici bir hale bürünmüştür. Bu gibi hakikatinde tüm modeli sarih renklerde yapmamalarına karşın ufak desenler sayesinde modeller sarih renkliymiş gibi usta kalabilmektedir. Ayrıca Vivense bunları yaparken çağdaş görünümünden ve zarafetinden de bir şey kaybetmemektedir. Bu kadar esrarengiz tasarımların olduğu oturma grubuna gelin de daha yakından bakalım.

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense oturma grubu modelleri oldukça muhteliftir. Bunu renklerle de sağlamışlardır. Ancak Vivense markası genel olarak çağdaş modeller yapmaktadır. Bu surattan fazla renkli ve parlak modeller bulamazsınız. Bu natürel ki de hiç o renklerden bulamazsınız demek değildir. Misalin kiremit kırmızısı olan görselimizdeki koltuklara bir bakın. Bu modelde göreceğiniz gibi gayet şık ve düz bir koltuk görmekteyiz. Bu köşe koltuk hem kendi hem de beyaz ve değişik renkli desenli yastıklarla bu model desteklenmiştir. Ayrıca tahta desenli orta sehpalarla oldukça çağdaş bir görünüm de desteklenmiştir. Aynı renklerdeki kırmızı kilim gibi bir halı ya da kilimle bu görüntüyü destekleyebilirsiniz. Özellikle gri oturma odası beğenenler için Vivense şahane orta sehpalar planlamıştır. Misalin görsellerimiz arasında bulunan yuvarlak, büyük ve mermer desenli orta sehpaya bir bakın. Bu orta sehpada göreceğiniz gibi altı altın sarısı ince bir metalle değişmezlenmiştir. Bu mermer görünüm sayesinde oldukça şık ve çağdaş bir görünüm elde edeceksiniz. Ayrıca oturma odanız şayet Amerikan mutfaksa ve mutfak tezgâhınız da bu biçimde beyaz bir mermerse o zaman oldukça şahane bir görünüm elde edersiniz. İki odayı birbirine oldukça buluşturmuş olacaksınız. Bu gibi ufak detaylar konutunuzu en çok geçim içine sokan detaylar olduğunu unutmamanız gerekir.

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense Koltuk Modelleri ve Tv Birimleri

Vivense’de modelden bol bir şey bulunmamaktadır. Misalin görsellerimizde de bulunan üçlü gri koltuğa koltuğa baktığınızda da fark edeceğiniz gibi sarih renk tahta ile grinin geçimi oldukça iyi bir biçimde tutulmuştur. Bu ikisinin sentezi sadece geçimde değil çağdaş bir görünüm de kazandırmıştır. Yastıkların desenli olması ise bu görüntüyü pekiştirmiştir. Ayrıca bu sarih renkler sayesinde odanızın rengi koyu dahi olsa hakikatinde sarihmiş gibi bir yanılsama yaratacaktır. Bu koltuk sarih gri olmasına rağmen yeniden içlerinde koyu renk barındırdığı için ufak odalara yalnızca sarih renkli duvarları varken nasihat ediyoruz. Ayrıca orta büyüklükte bir odanız varsa kahve sehpasını da kullanmanız oldukça şık görünmesini sağlayacaktır. Beyaz tv birimine baktığınızda bu birimin odanızı kalemtıraşını hemen kavramışsınızdır. Özellikle oda dekorasyonlarında odanın kalanı sarih dahi olsa televizyonun olduğu duvarı koyu ve biçimli duvar kağıdıyla süsleyebilmekteyiz. Bu surattan televizyon birimlerinin renkleri bizce her zaman sarih renkli olmalıdır. Bu sayede şayet duvar renginden ya da duvar kağıdından bunalırsanız basitçe tv birimi yeni duvara geçim sağlayabilmektedir. Natürel şayet koyu renkli tv biriminiz varsa onları boyayabilir ve sarih renkli tv birimi olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca yanlarındaki bu rafları da kitaplık ve dekorasyon malzemeleriyle süsleyebilirsiniz.

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Vivense Oturma Grubu Modelleri

Bir cevap yazın