Vivense Düğün Paketleri

#Reklam Responsive

Yıllarca hayalini kurduğunuz konutluluk önerisini aldınız. Düğün tarihi tanımlama, düğün salonu ayarlama, davetiye seçimi gibi oldukça stresli birçok karar verdiniz. Peki, bitti mi? Tabi ki de hayır. Şimdi beyaz atlı prensinizle senelerce kullanacağınız mobilyaları seçme zamanı. Hali Hazırda karar verme gücünüz kaldıysa işin en zevkli kısmı başlıyor. İsterseniz kendi kombinlerinizi oluşturup stilinizi ve zevkinizi konuşturun, benim artık enerjim kalmadı bir de dolapla sehpayı birbirine yalana çalışamam derseniz de hazır kombinlere bir göz atın. Ama ne yaparsanız yapın Vivense düğün kutuları hakkında bu seçeneklere göz atmadan konutunuzu döşemeyin.  Öncelikle nasıl bir şey istediğinize karar verin. Ana temayı oluşturursanız işinizin daha da basitleştiğini göreceksiniz. Düğün koliyi maliyetleri 8000 – 15.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca ilk alışverişe özel %5 indirim fırsatı da bulunmaktadır.
  Sade Olsun Benim Olsun Diyenlere Ahşapla beyazın geçimi ve küçük ayrıntılara seçeceğiniz pastel renklerle mükemmel bir sadeliği tutabilirsiniz. Kulağa küpe hedefine; şayet seçeceğiniz mobilyalar yerden yüksek olursa arınmanız daha basit olacaktır. Gösterişli Olsun Bakanlar Bir Daha Beksenin Diyenlere Bu ekibin star parçası netlikle koltuk ekibi. Ayrıca orta sehpa, zigon sehpa ekiyle de şıklığının yanında kullanışlılığı ile de ön tasarıya çıkıyor. Kulağa küpe hedefine; yatağınızın çevresinin kumaşla kaplanması küçük yaralanmaları önleyecek ve bayanların fobili rüyası çarşaf takmayı basitleştirecektir. Retro Sevenler Öne Çıksın Televizyon ünitesinin tasarımıyla öne çıkan bu kombin retro çağdaş hoşlananlara hitap ediyor. Özellikle renk dalgalarının görünmesi kahverengi hoşlananları cezp edecek türden.

Hangi Devirde Yaşıyoruz Canım Çağdaş Olmalı Diyenlere Çağdaş tasarımlardan sevenler, özellikle görseldeki televizyon ünitesiyle çağdaş değişlerin sevincini çıkarın. Kulağa küpe hedefine; koltuk ekiplerinizi koyu renk seçmeniz inatçı kirlerin görünmemesini sağlayacaktır. Gerçi Vivense düğün kutularındaki koltuk ekipleriyle böyle bir kasvetinizin olacağını sanmıyoruz ama olsun.
Tatile Çıkamıyorsam Tatil Havası Bana Gelsin Diyenlere Özellikle mavi ile beyazın geçimiyle küçük bir sahil kasabasında yaşıyormuş gibi sezmek istiyorsanız bu tasarımlara göz atabilirsiniz. Kulağa küpe hedefine; salonu küçük olanlar beyaz mobilyalarla rahat ve aydınlık bir civar yaratabilirsiniz. Vivense düğün kutularıyla bu stresli ama bir o kadar da sevinçli süreci içinize sinerek atlatmanız dileğiyle, iyi alışverişler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir