Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense düğün koliyi ve maliyetleri nedir diye merak mı ediyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Vivense markası bildiğiniz gibi oldukça popüler ve yeni konut tertip edenler için oldukça sık kullanılan bir mobilya mağazasıdır. Vivense markasının sayfasına baktığınızda pek çok farklı mobilyalar ve ekipleri sizi beklemektedir. Düğün kolilerinin de bundan altta kalır bir yanı yoktur. Oldukça fazla alternatifiniz bulunduğu için düğün kolilerine bakarken hangisini seçebileceğiniz mevzusunda daha fazla sual işaretiniz dahi olabilir. Ancak kendi konutunuzun ebatlarına uygun mobilyaları basitlikle bulacağınıza da eminiz. Vivense markası sadece model değil aynı zamanda çok farklı renklerde de mobilyalar çıkarmaktadır. Bu surattan düğün kolilerine bakarken renkleri seçmek mevzusunda asla zorlanmayacaksınız.

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense Düğün Koliyi ve Maliyetleri

Vivense düğün koliyi ve maliyetleri nedir merak ediyorsanız hemen cevaplayalım. Vivense markası sizlere düğün kutuları mevzusunda en büyük hürlüğü veren markalardan birisidir. Bunun sebebi markanın çok fazla düğün koliyi olmasından kaynaklanmamaktadır. Aksine sizlere pek çok farklı mobilya grubu sunmaktadır. Sizler bu mobilya ekipleri arasından istediğinizi istediğiniz kadar seçmekte hürsünüz. Olağan düğün kolilerinde bir tane oturma grubu, bir tane yemek grubu ve bir de yatak odası grubu bulunmaktadır. Ancak şayet konutunuzda bir değil de iki tane yatak odası varsa o zaman o yatak odası grubunu ayrı satın almak zorunda kalıyordunuz. Vivens’deri alırsanız ise hangilerinden kaçar tane alacağınızı kendiniz seçeceksiniz. Vivense düğün kutuları gördüğünüz gibi oldukça elastik kutulardır. İsterseniz oturma odanızı sarih renklerde seçip yemek grubunuzu siyah renklerde seçebilirsiniz. Sizleri bu kadar serbest vazgeçtiği için istediğiniz biçimde hareket edebilirsiniz. Ancak minik bir kasvet bulunmaktadır. Kesin ve net bir maliyet aralığı tam koliler için söyleyememekteyiz. Bunun sebebi rastgele bir kolinin maliyetinin değişik maliyetle aynı olmayacak olmasıdır. Ancak düğün kutusunun şöyle bir avantajı vardır tam maliyetler grup olan maliyetlerine göre ucuzdur. Misal vermek gerekirse sizler olağanda yalnızca oturma odası grubu aldığınızda diyelim 3.590 lira verecektiniz. Ancak düğün kolisiyle kalan odalarla birlikte alacağınız için 3.340 liradan alabilirsiniz. Ya da yatak odası ekibini 11.080 lira yerine 6.999 liraya da alabilirsiniz. Bu biçimde olan maliyet farkları sayesinde hem kendi bütçenize hem de göz zevkinize uygun düğün kutuları yapabilirsiniz.

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense Mobilya Modelleri

Vivense mobilya mevzusunda Türkiye’de lider markalardan bir tanesidir. Bu natürel ki mobilya mevzusunda da kendisini göstermektedir. Misalin Vivense oturma gruplarına baktığınızda pek çok farklı renk seçimi olduğunu rahatlıkla fark edebilirsiniz. Misalin mor oturma odası mobilyalarının olduğu görsele bakarsanız iki farklı mor renginin tonu kullanılarak oldukça dikkat çekici bir koltuk ekibi görselidir. Ancak duvarlar daha koyu mor olduğundan dolayı bu mobilyalar o kadar dikkat toplamamaktadır. Şayet sizin oturma odanız beyaz ya da krem renklerindeyse o zaman bu mor mobilyalar daha dikkat toplayacak ve oldukça tatlı görüneceklerdir. Ya da sarih kahve rengi tahta dokularının korunduğu yatak odası görseline de bakabilirsiniz. Bu görselde gördüğünüz gibi tam ahşap malzeme kendi rengini ve desenine gözetmiştir. Bu sayede odada oldukça rahat bir görüntü oluşmuştur. Ayrıca bu stil kendi desenini gözeten ahşapları mutfak dolaplarında da seçim ederek iki oda arasında oldukça güzel bir irtibat kurabilir ve değişik odalarda da bu stil deseni kullanarak tüm konutunuzda geçimli bir dekorasyonu sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu tahta desenini siyah renkli mum ya da minik heykeller gibi dekorasyon parçalarıyla destekleyerek oldukça çağdaş bir görüntü tutabilirsiniz.

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Vivense Düğün Paketi ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir