Üçgen Ev Dekorasyonları

Son zamanların en popüleri olan üçgen konutlar, gitgide yaygınlaşmaya devam ediyor. Diğer tüm konutlardan değişik bir atmosfere sahip olan üçgen konut dekorasyonları da bir o kadar seçim edilen ve merak edilen mevzulardan biri olarak bizleri karşılar. Özellikle de ülkemizde Karadeniz bölgesinde rahatlıkla görebileceğiniz bu stil konutların natürel ki dekorasyon fikirleri de oldukça değişik oluyor. Tamamen ahşap stilde olan üçgen konutlar ve sırçadan yapılmış olan konutlar da bulunur. Genellikle ahşap imali üçgen konutların yaygın olması, dekore etmeyi de basitleştiriyor diyebiliriz. Üst katında yatak odası ve alt katında da diğer kısımların bulunduğu bu minik model konutlar için muhtelif dekorasyon fikirleri bulunur. Tüm bu fikirleri sizlere yazımızın devamında sarihledik.

Üçgen Konutta Yapılabilecek Dekorasyon Fikirleri

Üçgen konut dekorasyonları denildiği zaman uslara ilk olarak bohem ve salaş bir stil kazanç. Aynı zamanda ahşap ve hasır mahsullerin kullanımı ile beraber de konutun havası apayrı bir ebat alır. Şayet sizler de bu stilde bir dekor hoşlananlardansanız, konutunuzda kesinlikle ahşap ve hasır mahsuller kullanmalısınız. Aynı zamanda bohem stili ile daha da tabii bir hava katabilirsiniz. Genellikle bu stil konutlar minik olduklarından seçeceğiniz mahsullerin işlevli ve alandan tasarruf sağlayacak cinsten olmalarına dikkat etmelisiniz. Dayanabilir bir yatak ve çekyat sizin için biçilmiş kaftan olur diyebiliriz. Ahşap sırçalara en hoş olacak perde ise bohem stilinde krem ya da bej tonlarında perdelerdir. Ayrıca koltuk ekibi tercihlerinizde de azıcık daha öncekine gidebilirsiniz.

Üçgen Konutta Dekorasyon

Üçgen konutlar özellikle bir tasarım şahanesi olarak nitelendirebileceğimiz cinsten konutlardır. Vaziyet böyle olunca da üçgen konut dekorasyonları için de ayrı bir itina göstermek gerekir. Son zamanların en gözde konut modellerinden olan bu konutu muhtelif materyaller ile dizayn ederek dekore edebilirsiniz. Beyaz tonların egemen olduğu bir minimal konut, konutun daha büyük ve rahat gözükmesini sağlayabilir. Aynı zamanda seçim ettiğiniz mahsullerin minimal olması ve az eşya olması da aşırısıyla ehemmiyetli. Konutunizde ne kadar çok boş alan vazgeçerseniz, size o kadar geniş gelecektir.

Üçgen Ev Dekorasyonları

Üçgen Ev Dekorasyonları

Üçgen Ev Dekorasyonları

Üçgen Ev Dekorasyonları

Üçgen Ev Dekorasyonları

Üçgen Ev Dekorasyonları

Üçgen Ev Dekorasyonları

Üçgen Ev Dekorasyonları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir