Tepehome Dekoratif Aksesuarlar

Tepehome süsleyici aksesuarlar ile konutunuzun ve büronuzun en hoş köşelerini görsel zenginliklerle doldurmaya hazır mısınız? Yeni moda, yeni sezon, geçmişin ve geleceğin ruhunu yansıtan aksesuarlar ile siz de mekanlara değişik havalar katabilirsiniz.

Tepehome Aksesuar

1969 yılında İhsan Doğramacı tarafından Ankara’da kurulan bir fabrikayla imale başlayan Tepehome’un merkezi hala Ankara’da bulunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne konut ve büro tekstili, mobilyası ve dekorasyonu hakkında ülkenin nabzını yakalayan bu işletme, kendine misyon olarak mutlu anlara tanıklık etmeyi edinmiştir. Bu emelle her zaman ileriye yürüyen, çağdaş çizgiler taşıyan Tepehome aksesuarları üretilmeye başlanmıştır. Tepehome süsleyici aksesuar kategorisinde konutların ve büroların her alanı için lüzum dinlenebilecek aksesuarlar bulunur. 2020 senesinin en beğenilen aksesuarlarından olan boy boy aynalar, aksesuar markette öne çıkanlar arasındadır. Düz kenarlı, varaklı ve işlemeli aynalar senenin başından beri çok satanlar arasındadır. Daha Öncekinden olsa sadece yatak odasında kullanılabilecek olan bu aynalar artık konutun her alanında, özellikle oturma alanında, sıklıkla boy gösterir. Tepehome aksesuarlarına baktığımızda genellikle normalliğin çağdaş çizgilerle buluştuğunu görüyoruz. Yıprandırılmış görünüm veren yan sehpalar, gazetelikler ve vazolar bunu gösterir. Paha olarak hafif olan bu aksesuarlar görünüş olarak ağırdır. Spor olarak döşenmiş konutlarda da banal civara sahip olan mekanlarda da kullanılabilirler. Tepehome aksesuarlarında göze çarpan bir öbür detay da kitaplık sahibi olan konutlar için özel olarak üretilmiş kitap takviye aksesuarlarıdır. Ağır, banal ve mermer yapıda olan bu dayanaklar, kitaplık kurmak isteyen bireylerin imdadına yetişip daha kumpaslı kitaplıkların oluşturulmasına neden olur.

Tepehome Dekorları

Tepehome süsleyici aksesuarları arasında dikkat toplayan öbür mahsuller de boy boy çerçeveler ve mumluklardır. Civara romantik havanın katılmasına vesile olan mumluklar, genelde kısa ve kalın kesimlidir ki daha geniş alanlar aydınlatılabilsin. Çerçeveler ise her stilde döşenmiş olan odalarda kullanılabilir. Günümüzde çerçeve kullanımı genelde minimal fotoğrafların içine yerleştirilerek duvara asılması biçimindedir. Özellikle antre ve hollerde sıklıkla kullanılan bu uygulama ile civara daha spor hava katılabilir.


Bir cevap yazın