Tekzen Oturma Grupları

Tekzen oturma grupları nedir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Tekzen markasının oturma grupları diğer markalardan daha değişik olan tasarımları sayesinde dikkat toplamaktadır. Misalin diğer sıradan markalarda oturma grupları oluşturulurken koltukların ya altından yatak oluşturmak için kanepe tertibatı bulunmaktadır ya da sırt kısmı sabreder ve oturma kısmıyla birleşince yatak kısmı oluşurdu. Ancak Tekzen markası bu koltuklara değişik bir bakış açısı getirerek kol koyma kısmını açabildiğiniz ve daha az yer kaplayan modeller üretmiştir. Bu modeller sayesinde hem koltuğun altını depolama alanı olarak rahatlıkla kullanabilir hem de kol kısımlarını açarak yatak yapabilirsiniz. Ayrıca son yarıyılda çekyatların o kalın görüntüsü yerine bu biçimde koltukların altına paketler koyarak depolama alanı olarak kullanılması daha da popülerleşmiştir. Sizlere de bu modelleri öneri ederiz.

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen oturma grupları için kaldığımız yerden devam edelim. Tekzen markası genellikle oturma grubu yapmayı seçim etmiyor. Aynı seriden olan üçlü, ikili ve berjer koltuk elbette bulunmaktadır. Ancak bunu grup olarak satmak yerine tekil olarak satmayı seçim ediyor. Bu sayede değişik modelleri birbiriyle buluşturabilir ve daha hürce dekorasyon yapabilirsiniz.  Bu dekorasyonları yalnızca Tekzen’den aldığınız mahsullerle değil kendi konutunuzda bulunan mobilyalarla yapabilirsiniz. Ayrıca Tekzen mağazası özellikle esinini tabiattan alan çağdaşlığı sağlamış mobilyaları şu an satmaktadır. Bu tasarımlarla kendinize çağdaş bir oturma grubu kurmak istiyorsanız renklerini dikkatli seçmeli ve odanın kalan dekorasyonunu da dikkatli yapmalısınız. Tekzen’den mobilya alırken renkler oldukça ehemmiyetlidir. Bunun sebebi Tekzen’in kesintisiz değişik renk mobilyaları sınamasıdır. Şayet oturma odanızı diğer insanların odalardan ayırmak istiyorsanız o zaman renkli mobilyaları netlikle sınamanız zorunludur. Tekzen petrol mavisinden tutun da bordo rengine kadar pek çok değişik renk bulunmaktadır. Bunların yanında natürel ki siyah, bej, krem, beyaz gibi daha sade ve çağdaş renkler de bulunmaktadır. Bu renkler sayesinde yeniden çağdaş ve nazik görünen koltuklar elde edebilirsiniz. Her iki biçimde de odanızı rahatça dekore edebileceğiniz bu modeller sayesinde oldukça rahat edeceksiniz. Ayrıca uzanma koltuğu, tv koltuğu gibi koltuk modelleri sayesinde de konutunuza değişik mobilyalar da bulundurabileceksiniz.

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen Mobilyalarıyla Oda Dekorasyonu

Tekzen mobilyalarıyla oda dekorasyonu nasıl yapılabilir azıcık da bundan bahsedelim. Tekzen mobilyaları bildiğiniz gibi renkli ve sade olarak ikiye dağılabilir. Renkli modelleri özellikle retro oda tertip etmeleri yaparken kullanmanızı öneri ederiz. Retro oda tertip etmelerinde bildiğiniz gibi pek çok değişik renk ve doku kullanılmaktadır. Tekzen mobilyaları bu isteklerin tamamına yanıt vermektedir. Özellikle retro oturma odası süzenlerken sıcak renklere lüzum dinleyeceğiniz için bordo ya da kırmızı gibi renklere yönelmenizi öneri ederiz. Şayet bunlar çok normalse o zaman retro salonunuzu mor renkli olarak yapabilirsiniz. Mor bir salon da oldukça şık görünecektir. Şayet daha vintage ya da yumuşak renklerde oda isterseniz o zaman pudra pembesi ya da fildişi gibi yumuşak ve hafif tonları kullanabilirsiniz. Bu cins odalarda duvar kağıdını da sarih renkte seçmenizi öneri ederiz. Böylece odada daha büyük bir rahatlık ve genişlik hissi uyandırırsınız. Ayrıca bu biçimde sarih renklerde oda tertip etmek ufak odalara mahsus değildir. Odanız büyük olsa dahi sarih renklerde tertip edebilirsiniz. Odanız büyükse ancak yeniden de yeterince ışık almıyorsa odanın büyüklüğüne güvenip koyu renkler kullanmanızı öneri etmiyoruz. Aksine beyaz gibi sarih renkli mobilyalar ve duvar kağıtları kullanmanızı daha çok öneri ediyoruz. Bu sayede odanıza giren az rakamda o ışığı çok daha tesirli kullanabileceksiniz.

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen Oturma Grupları

Tekzen Oturma Grupları

Bir cevap yazın