Tekzen Mobilya’dan Yeni Dolap Modelleri

Tekzen; mobilyadan zücaciyeye konut ürünleri ve dekorasyonu için aranılan her şeyin bulunabileceği bir marka oluşturmaktadır. Fark yaratan tasarımları, elverişli ürünleri ile konut ürünleri için ilk akla gelen bir marka olarak yer edinmiştir. Tekzen mobilya kategorisinde, oldukça geniş bir yelpaze sunmakta ve tüketicilere hayallerindeki ürünlere sahip olma avantajı sağlamaktadır. Ürünlerin her çeşidini bulabileceğiniz fırsatlarla dolu Tekzen dünyası, nitelik ve uygun maliyeti bir arada sunmaktadır.

En Yeni Dolap Modelleri

Tekzen moda dolaplar ile sizlere en yeni, çok amaçlı dolapları sergilemektedir. Dolap kategorisinde; portmanto, kunduralık, mutfak dolabı, banyo dolabı, gardrop olarak birçok çdenk bulunmaktadır.

Mutfak Dolapları

Mutfaklar kullanım basitliği sağlanması açısından geniş bir mekana sahip olunması gereken konut bölümüdür. Bu alanı sağlamak konut dekorunu büyük ölçüde etkilemektedir. En moda dolaplar ile bu alanlara kullanım basitliği getirilmektedir. Gardroplar Gardroplar; 2 kapılıdan 8 kapılıya kadar geniş bir seçenek ile sunulmaktadır. Bunun yanı gizeme sürgülü ve tek kapı seçenekleriyle de seçim basitliği sağlamaktadır. Konutların kullanım basitliğini, heves edilen seçenekler arasından yalvarılacak renkler ile dekore etmek mümkün oluyor.

Portmanto ve Kunduralıklar

Portmanto ve kunduralık kategorisi, konutların karşılama dekoru olarak da deyim edilebilmektedir. Pabuçların düzenlenmesi yanı gizeme genel itibari ile konutun giriş bölümünde sergilenen bu mobilya, tercihen en moda ve görüntü açışından seçime uygun olmalıdır. Birçok seçenek bulunması Tekzen’den portmantoya sahip olmayı basitleştirmektedir.

Çok Amaçlı Dolaplar

Çok amaçlı dolaplar konutun her köşesinde kullanım rahatlığı sağlayan mobilyalardır. Konutun her alanında kullanım bulan mobilyalar alan genişlemesi ve düzen sağlayıcı rolü üstlenmektedirler. Konutun dekorasyonuna geçim sağlayacak, bitiricilik sağlayan mobilyalardır. En moda çok amaçlı dolaplar hem nitelik hem de uygun maliyet ile Tekzen’de bulunmaktadır. Tekzen Mobilya, uygun maliyet ve birçok çdenkte dolap ekipleri kategorisinde fark yaratan tasarımlara imza atmıştır. Markasının seçim edilebilirliğini çoğaldıran tasarımlar konutun her alanında konumlanmaktadır.

Bir cevap yazın