Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen köşe ekibi modelleri neler olabilir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Tekzen markası oldukça renkli tasarımlarıyla dikkat toplamaktadır. Koltuk gibi büyük ve dikkat toplayan bir mobilyayı bu biçimde renkli seçerek odanızı dekore ederken bir patlama yaratabilirsiniz. Tabii ki sade renklerde olan koltuk modellerine bakarak da odanızı daha sade tasarımlarla da buluşturabilirsiniz. Köşe ekipleri özellikle ufak oturma odaları için şahanedir. Bunun sebebi en köşeye koyacağınız oturma grubu sayesinde odanın kalanında istediğiniz gibi dekorasyonu yapabilir ve kalan şeyler için yer açabilirsiniz. Ayrıca konutunuz genel olarak ufak bir evse yeniden şahane bir seçim olacaktır. Bunun sebebi oturma odanızdan köşe ekibi sayesinde tasarruf ettiğiniz alana yemek masasını koyabilir ve yemeklerinizi orada yiyebilirsiniz.

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen Köşe Ekibi Modelleri

Tekzen köşe ekibi modelleri oldukça değişiktir. Hemen görsellerimizde göreceğiniz gibi iki tane ikili koltuğun birleştirilmesiyle oluşmuş gibi duran köşe ekibini kullanabilirsiniz. Bu köşe ekipleri oldukça şık göründüğü kadar odanızı daha da rahat yakalayacaktır. Bu köşe ekibinin en büyük misali hemen bu paragrafın üzerindeki görseldir. Sarih gri rengi sayesinde oldukça çağdaş bir duruş sergileyen bu model koltuğun üzerinde olan o düğme dikişi ile de oldukça şık bir görüntü elde etmektedir. Ayrıca sarih gri olan model özellikle beyaz ve siyah renklerinin ağır bastığı odalarda kullanılmalıdır. Böylece iki renkten de uzaklaşmadan bir oturma odası planlayabilirsiniz. Şayet gri sizin odanız için fazla çağdaşsa o zaman size sarih krem rengini öneririz. Bu modelde sarih gri gibi oldukça dikkat toplamaktadır. Köşe ekibinizi sarih renklerde kullanmanız ise odanızın kalanı ile oldukça fazla geçim sağlayacaktır. Şayet sarih renklerde bir oda istiyorsanız o zaman deri renklerinde tonlar kullanmalısınız. Krem rengi, bej, cappucino gibi renkler bu odalar için şahane olacaktır. Bunlara bir de sarih krem rengi köşe ekibini getirirseniz o zaman hem tek renkle gözlerinizi yormamış hem de aynı rengin değişik tonlarını kullandığınız için odada oldukça güzel bir hava oluşacaktır. Köşe ekiplerine bakarken hangi renklerin odanıza yakışacağı oldukça ehemmiyetlidir.

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen Açılır Köşe Ekipleri

Konutunuz ufak olduğu için köşe ekibi alıyorsanız bu köşe ekiplerinde depolama alanı istemek tabii ki en natürel hakkınız. Bu surattan Tekzen markası pek çok değişik renkte açılır köşe ekibi yapmıştır. Kendi konutunuza en uygun açılır köşe ekibini rahatlıkla seçebilirsiniz. Misalin beyaz ve sade bir odanızın olduğunu zannedelim. Bu oda evet beyaz ve içine ışık aldığı için havası bol olabilmektedir. Ancak azıcık renk katılması gerektiği ise keskindir. Bu surattan turkuaz gibi renklere yönelebilirsiniz. Turkuaz odanıza oldukça güzel bir görüntü getirecek ve renklendirecektir. Halınızın üzerinde de azıcık turkuaz desenleri bulunuyorsa o zaman odanızla bütünleşmiş bir koltuğunuz olacağı için daha iyi görünecektir. Odanızda değişik renk istiyor ancak bu rengin koyu renklerden olmasını istemiyorsanız o zaman gül kurusu gibi renklere yönelebilirsiniz. Gül kurusu da köşe ekiplerinde oldukça hoş duran sade bir renktir. Dokusu sayesinde hemen hemen her konuta ve odaya da geçim sağlar. Bu surattan kullanmanızı nasihat ederiz. Ayrıca gül kurusu, pudra pembesi gibi pembe tonları oldukça popülerdir. Bu surattan bu renklerde eşyalar arıyorsanız basitlikle bulabilirsiniz. Köşe ekibinizle geçim sağlasın diye aynı renkte vazolar ya da duvara asmak için çerçeveler bulabilirsiniz. Ayrıca tabii ki dikkat etkeniz gereken bir öbür şey ise yastıklardır. Yastıklarınızın da koltuğun rengiyle geçimli olması oldukça ehemmiyetlidir.

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Tekzen Köşe Takımı Modelleri

Bir cevap yazın