Teddy Berjer Modelleri

Konut dekorasyonunda en çok kullanılan mobilyalar arasında berjerler yer alıyor. Berjerler koltuk ekibinin bir parçası olarak alınabileceği gibi şahsın zevkine uygun olarak ayrıca da alınabiliyor. Teddy berjer modelleri de rahatına düşkün aynı zamanda çağdaş bir dekorasyon tarzı seçim eden bireylerin tercihi oluyor. Seansı rahat bel ve sırt sızısı olmadan oturulan ve uzun sohbetler, uzun çalışma zamanlarında rahatsızlık sezilmeden kullanılıyor. Berjer koltuklar yalnızca salonlarda değil ayrıca çalışma odalarında, yatak odalarında, hatta balkon ve teraslarda da kullanılıyor. Şahsın uzun zaman geçirdiği ve rahatça oturmak istediği mekanlarda yerini buluyor. Renk ve stil tercihi ise konutun dekorasyonu ile geçimli olması gerekliliği içinde yapılıyor.

Teddy Berjer Tasarımları

En çok seçim edilen tasarım olarak teddy berjer modelleri şık görünümleri ile dikkat topluyor. Bu berjerler genellikle tek bir renk olacak biçimde planlanıyor. Tek renkli olması ile dekorasyonun rengine uygun olarak seçilebiliyor. Ayakları yüksek olması ile altınında basitçe arınılması olası oluyor. Sırt dayama alanı olduğu gibi kolların koyulduğu kısımlarda kumaşla kaplanmış ve içi süngerli olarak üretiliyor. Bu sayede de berjere oturulduğunda sanki bireyi anlıyor ve kucaklıyormuş hissi yaşanıyor. Yalvardığı takdirde ise kolçakları olmadan da üretilmiş olan berjer modelleri seçim edilebilir ve otururken şahsın kendini daha hür sezmesi sağlanabilir.

Teddy Berjer Maliyetleri

Konut ya da bürolarda kullanılmak üzere teddy berjer modelleri arasında seçimler yapılırken maliyetleri mevzusunda da muhtelif değişiklikler olmaktadır. Mobilya üreticisi işletmenin kullandığı malzemeye ve emekçiliğin niteliğine bağlı olarak maliyetlerde değişiklikler görülüyor. Teddy berjer almak için mağazaları gezebilir planlanmış berjerler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bunun yerine internet üzerinden de işletmelerin katologları içinden tercihler yapılabilir. Daha uygun maliyetlere alabilmek için de işletmelerin tertip edeceği kampanyalar ve indirimler beklenebilir. Nitelikli malzeme ile yapılmış berher alınması halinde ise uzun seneler süresince aşınmadan kullanılması olası olacak ve tekerrür gidere girilmesine gerek kalmayacaktır. Teddy berjerlerin yanında koltuk ekipleri, çocuk odaları da araştırılabilir ve konutun dekorasyonunda bu stil özümsenerek sıcak ve içten bir havanın oluşması sağlanabilir.

Teddy Berjer Modelleri

Teddy Berjer Modelleri

Teddy Berjer Modelleri

Teddy Berjer Modelleri

Teddy Berjer Modelleri

Teddy Berjer Modelleri

Teddy Berjer Modelleri

Teddy Berjer Modelleri

Teddy Berjer Modelleri

Teddy Berjer Modelleri


Bir cevap yazın