Sütlü Kahve Rengi İle Uyumlu Renkler

Sütlü kahve sarih kahverengi ve tatlı bir tondur. Bu surattan özellikle oturma odalarında ve mutfaklarda oldukça seçim edilir. Oldukça sık seçim edilmesinin sebebi de budur. Peki sütlü kahve rengi ile geçimli renkler nelerdir? Bunları hemen size yanıtlayacağız. Sütlü kahve rengini kendi konutunuzda da uygulayacaksanız o zaman onunla geçimli renkleri bir arada bulundurmanız oldukça ehemmiyetli olacaktır. Bu sayede oldukça tam görünen güzel bir odaya sahip olacaksınız. Ayrıca sütlü kahve rengi pek çok sarih renkle beraber oldukça hoş göründüğü için ufak odalarınızı daha büyük göstermede oldukça tesirli olacaktır. Mutfaklarda özellikle tahta masalarla oldukça hoş göründüğü için sıklıkla seçim edilmektedir. Bu surattan şayet sütlü kahve renginde bir mutfak istiyorsanız yeniden netlikle uygulamanız gerekir.

Sütlü Kahve Rengi İle Uyumlu Renkler

Sütlü Kahve Rengi İle Geçimli Renkler

Sütlü kahve rengi ile geçimli renkler nelerdir hemen anlatmaya başlayalım. Sütlü kahve rengi ile en hoş olan sarih renkler kırık beyaz, beyaz, fildişi, krem gibi renklerdir. Bu renkler de hem kahverengi hem de beyaz rengini barındırdığı için oldukça hoş bir ambiyans yaratmaktadır. Ayrıca ufak yerlerde bu iki rengi birleştirerek kullanmak da yeniden odanızı daha büyük göstermektedir. Misalin sütlü kahve mutfak dolaplarınız ve kırık beyaz rengi bir duvarınız olsun. Bu sayede ufak mutfağınız olduğundan daha çok ışık alıyor gibi görünecektir. Sütlü kahve rengiyle geçimli koyu renklere bakarsak o zaman yeşil ve maviyi görürüz. Bu renkleri koyu dediğimize bakmayın. En koyu ya da en parlak hallerini tabii ki seçmiyoruz. Bizim burada seçtiğimiz tonu daha çok sütlü kahve rengine uymalıdır. Bu sayede oldukça şahane neticeler elde edeceksiniz. Misalin bir koltuk ekibi alacaksınız. O zaman buz mavisi ve sütlü kahve rengi oldukça birbirine yakışacaktır. Koltukları sütlü kahve biçiminde alıp yastıklarını buz mavisi seçebilir ya da berjer seçecekseniz onu buz mavisi kullanabilirsiniz. Oldukça şık duracaktır. Aynı biçimde bunu değişik olarak da kullanabilirsiniz. Misalin duvarları buz mavisi seçebilir ve koltukların rengini sütlü kahve yakalayabilirsiniz. Aynı biçimde öbür renk karışımı için kullanabilirsiniz. Başka Bir Deyişle duvarlar sütlü kahve koltuk ise buz mavisi olabilir.

Sütlü Kahve Rengi İle Uyumlu Renkler

Sütlü Kahve Nasıl Dekore Edilir?

Sütlü kahve rengini az evvel de anlattığımız gibi dekore etmek hiç güç değildir. Bunun sebebi natürel renklerle oldukça geçim sağlamasıdır. Misalin yatak odanızın duvarlarını krem rengine boyayabilir ve gardırobunuzu sütlü kahve renginde seçebilirsiniz. Yatak örtüleriniz de sütlü kahve ancak yastık kılıflarınız yeşil renkte olabilirler. Odaya uygun bir saksı içinde olan ve büyük yaprakları olan bir nebat da oldukça iyi görünecektir. Bu biçimde sade ancak oldukça şık bir yatak odası süslemesi yapabilirsiniz. Ufak komodinlerinizin ya da yatak yanı çekmecelerinizin rengini tanımlarken onları da sütlü kahve rengine geçimli seçebilirsiniz. Yatak odası rengini bu biçimde durgun tonlarda yakalamak sizi oldukça hafifletecektir. Oturma odalarında özellikle kullanmanızı nasihat ederiz. Hali hazırda pek çok koltuk ekibi de sütlü kahve renginde üretilmekte olduğundan bu mevzuda oldukça kısmetlisiniz diyebiliriz. Ancak sütlü kahve renginin o tatlılığına aldanıp duvarları ve mobilyaları aynı renk yapmanızı genellikle nasihat etmiyoruz. Dilerseniz galerimize göz atarak pek çok değişik oturma odası ve salon tasarımına bakabilir ve dilediğiniz biçimde kendi konutunuzu sütlü kahve rengi ile geçim içinde olacak biçimde dekore edebilirsiniz. Özellikle büyük oturma odanız varsa o zaman size netlikle kahverengi ve yeşil gibi değişik renklerle odanızı dekore etmenizi nasihat ederiz.

Sütlü Kahve Rengi İle Uyumlu Renkler

Sütlü Kahve Rengi İle Uyumlu Renkler

Sütlü Kahve Rengi İle Uyumlu Renkler

Sütlü Kahve Rengi İle Uyumlu Renkler

Sütlü Kahve Rengi İle Uyumlu Renkler

Sütlü Kahve Rengi İle Uyumlu Renkler

Sütlü Kahve Rengi İle Uyumlu Renkler

Sütlü Kahve Rengi İle Uyumlu Renkler

Bir cevap yazın