Sünger Taşı Rengi Boya İle Ev Dekorasyonu

Dekorasyon fikirleri iki esasa katlanır, birincisi stil ikincisi ise renktir. Biz hem konut dekorasyonlarını hem de bağ bahçe, kafe lokanta dekorasyonlarını çok daha fazla esasa katlandırarak kategorilendirebiliriz ancak bu ikisi için en esas denilebilir. Çünkü renk ve stil konut dekorasyonunu en çok etkileyen iki unsurdur. Belirsiz, tonunun adından haberdar olunmayan renkler ile en özel stilleri bir araya getirmek mümkündür. Mesela sünger taşı rengi çok öğrenilen bir renk tonu değildir. Görseniz kesinlikle a evet öğreniyorum dersiniz ancak ad olarak öğrenmek çok yaygın değildir. Sünger taşı rengi boya ile konut dekorasyonu fikirleri herkesin usuna gelecek fikiirler değildir bu yüzden de esin vericidir. Konutlarınızı boyamadan önce, mobilya renklerinizi seçmeden önce veya genel stile karar vermeden önce bu mevzuda ayrıntılı araştırma yapabilirseniz çok daha basit biçimde seçim yapabilrsinz.

Sünger Taşı Rengi Boya İle Ev Dekorasyonu
Sünger taşı rengi boya markasına göre değişmekle beraber genel olarak kahve rengi ve bej rengi tonları arasındadır. Krem renginden azıcık daha değişiktir. Kendine has bir tonu vardır. Oturma odası ve salon dekorasyonlarında özellikle seçim edilir. Soft ve uysal bir renk tonu olduğu için herkes tarafından hoşlanılır. Soft ve uysal renk tonları, öbür renkler ile basitlikle geçim sağlayabildiği için ağırlıklı olarak seçim edilir. Sünger taşı rengi boya ile dekorasyon yaparken siyah ve füme gibi koyu renk tonlarında mobilya ve aksesuarlar kullanabilrsiniz.

Sünger Taşı Rengi Boya İle Ev Dekorasyonu
Isterseniz yeşil ve mavi gibi daha sıcak ve daha natürel renk tonlarında da mobilya ile aksesuar seçim edebilirsiniz. Çünkü her iki renk de aynı güzellikte ve natürellikte birbirini tamamlar. Duvar rengi olarak bu rengi seçmeniz sizi perde rengi seçiminde ve halı rengi seçiminde özgür kılar. Duvarların renginin perde renkleri ile geçimli olması çok önemlidir. Biz genel olarak perdelerin koltuklar ile veya halılar ile geçimli olması gerektiğini düşünürüz. Ancak gerçek olan duvarlar ile perdelerin geçimli olmasıdır. Galerimizde bu renk tonları kullanarak yapılmış dekorasyon örneklerini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın