Step Halı Modelleri ile Evinizi Süsleyin!

Step Halı modelleri her geçen gün piyasada çoğalmakta ve çeşitlenmektedir. Step halı nedir öğrenmiyorsanız ilk oradan başlayalım. Step halı yere yapışan ve halının kaymasını yasaklayan bir cins plastiğin halının altında olduğu modellerdir. Bu sayede çocuğunuz ne kadar koşarsa koşsun ya da üzerinde oynasın halı kaymayacaktır. Bu gibi özelliklerden dolayı genellikle çocuklu ebeveynler tarafından seçim edilmektedir. Halı yerinden hemen hiç kıpırdamayacağı için onu kesintisiz düzenlemenize gerek kalmayacaktır. Step halı modelleri ve maliyetleri kesintisiz değişken bir mevzudur. Ancak bir fikir vermesi açısından yazımızı okumaya devam edebilir ve hem step halı modelleri hem de step halı maliyetleri için fikir sahibi olabilirsiniz.

Step Halı
Step Halı

Step Halı Modelleri Nelerdir?

Step halı modelleri oldukça değişkenlik göstermektedir. Bunun sebebi hem renk gibi desenlerden hem de ebadından kaynaklanmaktadır. Misalin oturma odası ya da salon için kullanacağınız bir step halı modeli ile koridor için kullanacağınız step halı modelleri değişiklik gösterebilmektedir. Misalin yatak odanız için step halı modelleri arıyorsanız o zaman görsellerimizdeki gibi beyaz tüylü bir modeli öneri ederiz. Görselimizde gördüğünüz gibi oturma odası için de kullanılsa da yatak odası için daha güzel ve dürüst bir görüntü verecektir. Ayrıca sadece beyaz renginde seçmek zorunda da değilsiniz. Maviden kahverengiye kadar oldukça zengin renk alternatifleri bulunmaktadır. Bu sayede yatak odanız için oldukça güzel bir tasarım yapacaksınız. Step halı seçerken az evvel anlattığımız modeller yerine daha soğukkanlı modelleri de isteyebilirsiniz. Misalin sade bir tasarıma sahip olması için kilim gibi görünen step halı modelini kullanabilirsiniz. Bu step halı modeli son derece çağdaş ve sade bir görünüşe sahiptir. Ayrıca bu stil modelleri isterseniz mutfak için de kullanabilirsiniz. Sarih renkli ahşaplarla çok daha güzel görünecektir. Burada dikkat faktörüz gereken ise odanızla olan renk geçimidir. Şayet odanızın tasarımı sarih renklerde ise o zaman step halı alırken daha koyu renklerde seçebilirsiniz. Görseldeki oda genellikle beyaz ve sarih renkli ahşap ile döşendiğinden daha koyu renklerde step halı modeli kullanılmıştır. Sizler de step halı modelleri seçim edebilirsiniz.

Step Halı

Step Halı Maliyetleri Nedir?

Step halı maliyetleri modelin büyüklüğüne göre ve malzemesine göre oldukça değişmektedir. Misalin 120 liraya bulabileceğiniz bir tüylü step halı modeli aynı zamanda çok daha ucuza ya da daha pahalıya rahatlıkla bulunabilmektedir. Bunun sebebi elbette ki ebatlarından kaynaklanmaktadır. Bu surattan step halı için vasati bir maliyet vermek gerekirse 300 lira ortamında bulunacaktır. Bütçeniz daha geniş ise o zaman 1,500 liraya kadar step halı maliyetleri ile karşılaşmaktasınız. Step halı modelleri bakmadan evvel step halı maliyetleri bakmanız ehemmiyetlidir. Bunun ardından kendinize bir bütçe tanımlayabilir ve step halı modellerine bu bütçe istikametinde bakabilirsiniz. Step halı maliyetlerini bildikten hemen sonra internetten ya da sizlere yakın olan yerlerden bu maliyetlere bakmaya başlayabilirsiniz. Görsellerimizde de gördüğünüz gibi oldukça sade modellerle beraber çok renkli modeller de bulunmaktadır. Koyu kırmızı olan step halı modeli gibi tek renk ve oldukça aşikar step halı modelleri kullanabileceğiniz gibi nokta desenli ve renkli olan step halı modelleri de kullanabilirsiniz. İkisi de oldukça şık ve güzel görünen modellerdir ancak genel olarak odanızın dekorasyonu ile geçimli olan modelleri almanızı öneri ederiz. Step halı bakarken size önerimiz odadaki dekorasyonun daha tersti olan renklere yönelmeniz. Misalin sarih renkli oda için koyu halı ve koyu oda için sarih renkli halı gibi.

Step Halı

Step Halı

Step Halı

Step Halı

Step Halı

Step Halı

Step Halı

Step Halı

Step Halı

Step Halı

Bir cevap yazın