Şık Evler İçin Yeni Amerikan Kapıları

Keşke hepimizin konutlar ilk yapılırken kapılarından pencerelerine, duvarda kullanılan malzemelerden sırçaların özelliklerine kadar her şeye müdahale etme olanağımız bulunsa. Konutunizi kendiniz yaptırsanız dahi genelde inşaat işletmeyi tarafından yapıldığı için bunu yapmak o kadar basit değildir. Bu yüzden de ne yazık ki konutlarımız teknik açıdan nasılsa öyle kabul etmemiz gerekiyor. Konutta duvarları ya da sırçaları değiştirmek o kadar basit olmasa da kapıları hem iç hem de dış kapıları değiştirmek bir çok şeyi değiştirmeye göre çok daha basit. Konutlarının kapısını sevmeyenler veya kapılarını demode bulanlar için yeni amerikan kapıları oldukça güzel seçenekler sunuyor. Konutun tamamını değiştirmek ihtimalsiz olsa da yalnızca kapısını değiştirerek oldukça değişik bir etraf ve hava yaratabilirsiniz.

Şık Evler İçin Yeni Amerikan Kapıları
Şık konutlar için yeni amerikan kapıları üretildi, tasarım özellikleri değiştirildi kapılar çok daha fonksiyonel bir hale getirildi. Farklı tasarım özellikleri ile ön tasarıya çıkan kapıları en daha önceki stillerdeki konutlarda dahi kullanmak mümkün. Yalnızca bir kapı değiştirerek konutunuzda ne denli büyük bir farklılık yapabileceğinize inanamazsınız. Hem iç kapı modellerinin hem de dış kapı modellerinin konut dekorasyonlarında çok büyük bir önemi vardır. Kapı modelleri de tıpkı tavan modelleri tasarımları gibi önemsenmeyen, ancak değiştirildiğinde büyük bir fark yaratan tasarımsal ögelerdir. Konutun genel tasarımına uygun, renk ve stil bakımından şık bir kapı ile konutun genel tasarımına uygun olmayan, tasarımsal olarak külfetli kapı kullanımı aynı olmaz. Ayrıca yeni jenerasyon kapı tasarımları ihtiyaçlara daha fazla yanıt veren farklı özelliklerdeki kapılardır. Biz bu yazımızın sonunda sizler için en güzel ve şık konutlar için yeni amerikan kapıları ile bunların kullanım biçimlerini bir araya getirdik. Çağdaş zamanların ihtiyaçları istikametinde yine düzenlenmiş ve planlanmış çağdaş kapıları yeni konutlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Şık Evler İçin Yeni Amerikan Kapıları
Yeni iç kapı tasarımlarında sırça kullanımı sona erdi. Önceleri kapının neredeyse yarısı sırçalı olarak kullanılırken şimdilerde yapı modelleri sırçasız, penceresiz olarak planlanmakta. Işıklandırmanın iyi olduğu konutlarda bu ciddi bir mesele oluşturmazken ışıklandırma problemi olan konutlar için bu kapılar yüzünden antreler çok karanlık olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir