Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Salon için tablo modelleri nedir merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz! Gelin ve hemen birbirinden değişik tablo modellerini nasıl oturma odanız ve salonunuz için kullanabileceğinizi anlatalım. Şayet konutunuzda hala bir tablo yoksa o zaman bu yazımızdan sonra nasıl bir tablo modelli kullanmak istediğinizi seçebilir ve oldukça şık oturma odaları ve salonları yapabilirsiniz. Çok minik bir oturma odanız ya da salonunuz varsa o zaman tablo modelleri seçerken minik modellere yönelebilirsiniz. Bunun sebebi duvarların dolu olması konutu aşırıca dolu göstereceği için odanızı olduğundan fazla küçültmüş olacak olmanızdır. Bunun yerine daha orta boy ve büyük oturma odalarında tablolar kullanmak daha şık olacaktır. Hazırsanız tablo modellerine başlayalım.

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Salon İçin Tablo Modelleri

Salon için tablo modelleri nedir diye merak ediyorsanız hemen başlayalım. Normal olan tablo modellerinden başlayalım hemen. Bu natürel ki hepimizin bilindik olduğu manzara fotoğraflarıdır. Bu manzara fotoğrafları oldukça çekici ve hoş görünmektedir. Kimi zaman bir dağ, kimi zaman bir orman kimi zaman ise bir deniz manzarası olabilmektedir. Bu tablo modelleri ağırlıklı renklerine göre odanızda oldukça şık ve kibar görünecektir. Misalin ticaret limanının resimlendiği bir tablo modelimiz bulunmaktadır. Bu modele baktığımızda güneşin doğuşu ya da batışı resimlendiği için sarı gibi renklerin daha ağırlıklı olduğu bir görseldir. Bu surattan sarımsı duvar rengine oldukça yakışmıştır. Görselin içerisindeki renkleri kullanmak oldukça ehemmiyetlidir. Bir başka normal tablo modelimiz ise natürel ki çiçeklerdir. Yakından çekilmiş çiçekler oldukça şık ve kibar görünmektedir. Özellikle buralardaki renkleri de kullanmak oldukça ehemmiyetlidir. Misalin sarı çiçeklerin olduğu görselimizde duvar beyaz ve koltuk da sarih gri renklerindedir. Bu renklerin yanında ahşap kahve sehpası ve yastık gibi şeyler ise sarı renklidir. Bu sarı renkler tablonun genel sarılığı ile oldukça güzel görünmektedir. Ayrıca bir geçim de yapmışlardır. Bu gibi sarı renkli tabloların kırmızı renkli dekorasyonlarla da oldukça yakışacağını anımsatmak isteriz. Azıcık ters renklerde görünseler de özellikle hardal sarısı ile kırmızı renkleri gayet şık görünmektedirler.

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Değişik Şekil ve Tasarımlarla Tablo Modelleri

Değişik renk ve tasarımlarla olan tablo modellerine baktığımızda gözümüze hemen kare ya da dikdörtgen olan modeller yerine elips biçimli modeller gelmektedir. Bu elips biçimli modeller oldukça şık görünmektedir zira görselde de gördüğünüz gibi hakikatinde ayrı dahi olsa birbirini bitiren tablolardır. Özellikle görselimizdeki tablo gibi pek çok değişik canlı renkleri kapsayan bir tablo ise tesirini daha çok gösterecektir. Bu dikkat çekici tasarımları özellikle sade renkli odalarda kullanırsanız tesirini çoğaldırmış olacaksınız. Yuvarlak kenarları olduğu için de oldukça şık ve eşsiz bir tablo görüntüsüne kavuşacaksınız. Ayrıca bu modellerin yıldız gibi daha çok çocuklara uygun olan halleri de bulunmaktadır. Bu sayede çocuk odasına da tablo koyabilirsiniz. Değişik tasarımlar için minik tabloları da kullanmak isteyebilirsiniz. Minik tablolar bir arada olduklarında daha büyük ve dikkat çekici görünecek hatta tek bir tablo gibi duracaktır. Şayet bunları istemezseniz kübizm fotoğrafların olduğu gibi kullanabilirsiniz. Bir arada oldukça şık görünmektedirler ve hepsi portre olduğu için kendi öykülerini anlatmaktadırlar. Şayet bunlar size yeterli gelmiyorsa o zaman altın renkli görsellerin olduğu tablo modelleri bütün size hitap eden modellerdendir. Özellikle siyah arka tasarı üzerine altın renklerinin boyanmasıyla oluşmaktadır. Bu görseller şık oldukları kadar pahalı da görünmektedir. Özellikle siyah bir duvarla altın renginin etkisini çoğaldırabilirsiniz. Görsellerimize bakarak daha çok fikir alabilirsiniz.

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Salon İçin Tablo Modelleri Nedir?

Bir cevap yazın