Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan ayna modelleri nedir, nasıl dekore edilir hemen anlatalım. Öncelikle rattanın ne olduğunu öğrenmeyenler için bunu açıklayalım. Rattan Avusturalya, Afrika ve Asya’nın tropikal bölgelerinde yetişen ve bahçe mobilyaları için örgü şeklinde örülmeye müsait olan bir nebat cinsidir. Ancak bu natürel nebat cinsi her ne kadar bahçe mobilyalarında kullanılsa da yoğun bir biçimde güneş, yağmur ve yel gibi hava vaziyetlerine karşı oldukça dayanıksızdır. Günümüzde natürel rattan yerine genellikle plastik rattanlar seçim edilmektedir. Ancak rattan ayna modellerine bakacaksanız ve bu aynayı içeride muhafaza edecekseniz o zaman natürel rattandan yapılmış bir ayna satın almanızı nasihat ederiz. Hem natürel ve sıhhatli olacaktır hem de uzun vakit katlanıp size tropikal bir görüntü sunacaktır. Şimdi hazırsanız değişik rattan ayna modellerini sizlere gösterelim.

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan ayna modelleri oldukça muhteliftir. Hatta basitlikle Youtube gibi video uygulamalarında nasıl yapıldığına dair videolar izleyebilir ve kendiniz de yapabilirsiniz. Konutta yapılan en yaygın rattan ayna modeli görsellerimizde de gördüğünüz gibi yuvarlak aynanın dışında püskülleri olan modeldir. Güneş gibi görünen bu rattan ayna modeli konutunuza oldukça tropikal bir hava getirecektir. Aynanın kenarına iyice yapıştırdıktan sonra birkaç teknikle basitlikle bu ayna modelini elde edebilir ve kullanabilirsiniz. Burada fazla yapıştırıcı kullanmamanız gerektiğini anımsatmamız gerekmektedir. Aynanın karşısından bakıldığında yapıştırıcının görünmesi pek güzel olmayacaktır. Şayet konutunuzda yapıyorsanız yaratıcılığınızı azıcık daha fazla konuşturup püsküllerini rengarenk boyayabilirsiniz. Bu modelleri en çok çocuk odalarında kullanabilir ve oldukça şık görüntüler elde edebilirsiniz. Çocuk odalarından bahsetmişken yapılması çok daha değişik olan ve aşırıca teknik isteyen rattan modellerini çocuk odalarında kullanabilirsiniz. Bunun en hoş misali yeniden görsellerimiz arasında bulunan Mickey Mouse kulaklarına sahip olan rattan ayna modelidir. Bu rattan ayna modeli her çocuk ve bebek odasına oldukça yakışacaktır. Şayet değişik modeller isterseniz rattan ayna modelleri yapan yerlere özel olarak sipariş verebilirsiniz. Şayet bu modelin güzelinize gittiğini düşünüyorsanız o zaman bu model gibi bir ayna alabilir ve çocuk odalarını dekore edebilirsiniz.

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Değişik Yerlerde Rattan Ayna Modellerini Nasıl Kullanmalıyız?

Az evvel bol bol çocuk odasını anlatmış olsak da rattan ayna modellerini en rahat oturma odası ve yatak odasında kullanabilirsiniz. Oturma odasında ayna bulundurmaya kimilerimiz aşina olmasa da oldukça şık görüntüler ortaya çıkmaktadır. Misalin yuvarlak aynanın kenarlarının çiçek gibi örüldüğü rattan ayna modellerine baktığımızda gördüğümüz gibi modelleri kullanabiliriz. Rattan aynaların renkleri sarih renkli olduğundan odaya rahatlık getirecektir. Bu biçimde çiçek gibi görünen modeller ise odanın daha güzel ve sevimli görünmesini sağlayacaktır. Özellikle sık sık vurguladığımız gibi sarih renkli bir konut tasarımınız varsa bu stil ayna modellerini kullanabilirsiniz. Şayet çiçek fikrini sevmediyseniz o zaman görsellerimizden daha değişik rattan ayna modellerine bakabilirsiniz. Yatak odalarında da az evvel dediğimiz gibi rattan ayna modellerini kullanabilirsiniz. Burada dikkat etkeniz gereken şey yatak odasının tasarımının oturma odasından oldukça değişik olmasıdır. Yatak odalarında daha hafif ve geometrik tasarımlar seçim edebilirsiniz. Misalin aynanın kenarlarının dümdüz rattanla sarılmış olan sade ayna modeli gibi olan modelleri kullanabilirsiniz. Azıcık daha egzotik bir görünüm isterseniz koyu renkli olan ve güneş gibi görünen rattan ayna modellerini kullanabilirsiniz. Koyu renkli olması sarih renkli duvarlarda daha çok dikkat toplayacak ve güzel görünecektir. Ayrıca o değişik çubuklar birbirlerine bağlamaları da oldukça şık duracaktır. Yatak odanız için rattan ayna modeli alırken odanızın genel dekorasyonuna geçim sağlamasının ehemmiyetli olduğunu unutmayın.

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Rattan Ayna Modelleri Nedir?

Bir cevap yazın