Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Modelleri oldukça değişik tasarımları ve farklı görünüşleriyle masalardaki yerini asla kaybetmemektedir. Birbirinden değişik Ranır Modelleri bulunmaktadır. Misalin ten ranır modelleri ya da örgü ranır modelleri gibi modeller vardır. Bu modeller oldukça şık ve konutunuzun görünüşünü bütünleyici modeller olabilirler. Sarih renkli, koyu renkli, desenli ya da desensiz gibi pek çok değişik modeli bulunmaktadır. Bu modeller odanın görünüşünü bütünleştirmede oldukça bitiricidir. Hemen hemen her konutta ranır modellerine rastlarız. Bu ranır modellerindeki desenler ve kullanılış şekli bize konuk olduğumuz yere dair pek çok ileti verebilir. Bunun sebebi de bildiğiniz gibi konutumuzda yaptığımız dekorasyonun reelinde bizim şahsiyetimizi yansıtmasından kaynaklanmaktadır. Şayet hazırsanız ranır masa örtüsü modellerine bakabiliriz.

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Ne Demek?

Ranır Modelleri konuşurken natürel ki sözcüğün anlamını söylemeden modelleri tanıtmak olmayacaktır. Ranır kelime anlamı olarak İngilizcede bir kelime olan “runner” kelimesinden gelmektedir. Türkçe anlamı; koşucu, yarışçı, atlet gibi anlamları olan ranır uzun ve ince bir masa örtüsü olması sebebi ile bu adı almıştır. Adının kaynağı nedeniyle Ranır Modelleri bir pist gibi renkli olacakmış gibi sanmayın. Oldukça sade modellerin yanında tasarımda da değişiklik gösteren modeller bulunmaktadır. Misalin azıcıktan da göstereceğimiz ten ranır modelleri oldukça sade ve şık tasarıma sahiptir. Konutunuzun genel dekorasyonuna bağlı olarak istediğiniz ranır modelini kullanabilirsiniz. Şimdi modellere azıcık daha ayrıntılı bakalım. Ranır Modelleri arasında da kendi zarafet ve şıklığını konuşturan bir model olan ten ranır modelleri bulunmaktadır. Bu modeller ten olduğu için öbür Ranır Modelleri arasında azıcık daha sert yapısı ile dikkat toplamaktadır. Görsellerimiz arasında beyaz ve kesim biçimi değişik olan ranır modeline bakın. Kesiminden kaynaklanan o kıvrımlar oldukça şık bir desen sağlamıştır. Beyaz rengi sayesinde her ne kadar sade model olsa da kesim biçimi sayesinde oldukça güzel bir tasarım yapmıştır. Konutunuzda minimallik istiyorsanız bu modeli kullanabilirsiniz. Özellikle görseldeki gibi koyu renkli masaların üzerinde kendini muhakkak edeceği için şık duracaktır. Şayet masanız beyazsa o zaman kendini muhakkak etmesi için değişik renklerde ten ranır modellerini bulmanızı öneri ederiz.

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Modelleri için Değişik Alternatifler

Ranır Modelleri natürel ki sadece ten ranır modellerinden ibaret değildir. Ranır Modelleri dediğimizde usumuza ilk gelen şeylerden birisi de elbette örgü ranır modelleridir. Örgü ranır modelleri ten ranır modellerinin aksine konutta basitlikle yapılabilmektedir. Natürel ki hazır aldığınız ranırlar gibi durmayacaktır ancak kendiniz uğraş verip yaptığınız için dünyada eşi eşi olmayacaktır. Ranırınızı makrome ipinden örebilirsiniz. Misal olarak sarih kahverengi olan ranır misalimize bakabilirsiniz. Bu misalde yuvarlak yapılan ulusalar birleşmiş ve oldukça uzun bir ranır modeli ortaya çıkmıştır. Halkaların birleşmesinden ortaya çıktığı için bu ranır modeli oldukça kibar bir tasarım olmuştur. Ranır Modelleri örülebileceği gibi dikilebilir de! Kendi tasarımınız olan Ranır Modelleri yapmak reelinde hipotez ettiğinizden çok daha basit olacaktır. Bunun için dikiş cihazınız olması elbet lüzumlu değildir ancak bir dikiş aygıtı ile çok daha basit ranır modelleri dikebilirsiniz. Limon desenli ranır modelimize bakın. Uçlarındaki püskülleri satın alabileceğiniz gibi kendiniz de yapabilirsiniz. Örgü ranır modellerinden çok daha basit olacaktır. Kumaşı ters çevirin ve istediğiniz biçimde kesin. Ardından yeniden kumaşı ardı dikin. Kumaşı ters çevirebileceğiniz kadar bir sarihlik olması ehemmiyetli. Düzüne çevirdikten sonra Ranırınızı ütüleyin ve kullanmaya başlayın! Natürel ki nasıl keseceğiniz ve nasıl biçim vereceğinize karar vermek için görsellerimize bakmayı unutmayın!

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Ranır Masa Örtüsü Modelleri

Bir cevap yazın