Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Sarih renklerde salon dekorasyonları her konuta yakışıyor. Bunun sebebi odayı olduğundan daha rahat ve güzel göstermesidir. Son yarıyılda ise sarih renkli konut dekorasyonlarının bırakılmaz rengi ise pudra rengidir. Sarih renk salon odası için oldukça şahane bir renk olan pudra rengi konutunuzun her tarafını oldukça hoş gösterecektir. Son yarıyılda da sarih renklerde en çok öne çıkan renk olduğu için pudra rengi mobilyalar ve dekorasyon malzemeleri bulmakta hiç eforluk sürüklemeyeceksiniz. Pudra rengi salon dekorasyonu nasıl yapılır merak ediyorsanız o zaman burasının doğru yer olduğunu söylememiz gerek. Sizlere birbirinden değişik dekorasyon teklifi vereceğiz. Bu sayede odanızı çok daha alaka çekici ve serinleten bir renk olan pudra rengine sizler de rahatlıkla dekore edebilirsiniz.

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra rengi salon dekorasyonu yaparken ana dekorasyon unsuru olan mobilyaların renkleri oldukça ehemmiyetlidir. Şayet pudra rengi bir salon ekibiniz varsa o zaman kalan eşyalarınızı pudra rengi seçmemenizi öneri ediyoruz. Koltuk ekibiniz sayesinde pudra rengi hali hazırda oldukça dikkat toplayan ana unsurdur. Bu surattan mumluk gibi dekorasyon malzemelerini beyaz ya da krem gibi pudra ile yakışabilecek renklerde seçmenizi öneri ediyoruz. Bu sayede oldukça güzel bir salonunuz olacaktır. Ancak natürel ki her dekorasyon mahsulünü pudra renginden uzak yakalamamalısınız. Misalin şayet salonunuzda bir halı kullanacaksanız o halının desenlerinin renklerinden bir tanesi de netlikle pudra olmalıdır. Krem ve pudra renklerinde bir salon tertip ediyorsanız halı desenlerinde ikisini de barındıran bir model bulabilirsiniz. Pudra rengi salon mobilyalarınız varsa pudra rengi ile yakışabilecek bir sarih renk daha seçmenizi öneri ettik. Ancak bununla birlikte bir üçüncü renk daha seçmeniz gerekmektedir. Bu renk daha koyu ve dikkat çekici bir renk olmalıdır. Misalin mavi rengi oldukça şahanedir. Burada dikkat edilmesi gereken şey kalan tüm mavi dekorasyon eşyalarınızın aynı tonda olmasıdır. Misalin koyu mavi renkte koltuk yastıklarınız olabilir. Bununla birlikte duvara astığınız çerçeve de o renkte olmalıdır. Aynı biçimde kahve sehpasında koyu mavi renkte bir biblo ya da mumluk gibi bir dekorasyon malzemesi kullanılabilir. Bu sayede pudra rengi salonunuz oldukça dikkat çekici olacaktır.

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Salon Ekibiniz değişik Renkse Ne Yapabilirsiniz?

Misalin krem renginde bir salon ekibi aldınız ya da konutunuzda vardı ancak siz pudra renginde bir salon istiyorsunuz. O zaman yapmanız gereken kalan dekorasyon malzemelerinde pudra rengini seçim etmek. Misalin kahve sehpanızı ya da televizyon biriminize bir tane pudra rengi biblo koyabilirsiniz. Genellikle bu renklerde kuş bibloları bulmak oldukça muhtemel. Ayrıca koltuğunuzun yastıklarını da pudra pembesi yapabilirsiniz. Bu odadaki pudra pembesi yoğunluğunu oldukça çoğaldıracaktır. Ayrıca duvarlara çerçeve asacaksanız bunları da pudra pembesi kullanabilirsiniz. Çerçevenin içindeki renklerin odanın genelinde tesirli olduğunu unutmamalısınız. Bu surattan içine koyacağınız resminiz ya da fotoğrafınızda pudra pembesi geçmeli en makûs olasılık ise sade renklerde olmalıdır ki çerçeveyi gölgelemesin. Halı kullanacaksanız ve koltuk ekibiniz değişik renkse o zaman netlikle halınızın ağırlıklı rengi pudra rengi olmalı. Bu sayede yeniden odanızdaki pudra renginin yoğunluğu çoğalacaktır. Ancak kahve sehpasını seçerken netlikle pudra rengi seçmenizi önermiyoruz. Halınız değişik renk olsa dahi kahve sehpanızı hemen her zaman için beyaz yakalamanız lüzumludur. Bu odanızı daha şık gösterecektir. Ayrıca koltuk ekibiniz değişik olsa dahi duvar renginizi hala pudra yapabilirsiniz. Ancak o zaman salonunuzu dekore ederken kullandığınız öteki malzemelerin renklerinde de değişiklik yapmanız gerekecektir. Salon ekibinizi kumpaslarken bu gibi ufak ayrıntılara takılmanız oldukça ehemmiyetlidir.

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Pudra Rengi Salon Dekorasyonu

Bir cevap yazın