Özel Tasarım Salon Dekorasyonu

Çağdaş dünyanın getirisi şahsileştirilmiş tasarımlar, size her yerde yalnızca size ait olan ve sizi yansıtan ürünler kullanmak ihtimali veriyor. Özel tasarım salon dekorasyonunda dahi size ait ve kimsede olmayan bir koltuk kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kimsenin kullanmaya cesaret edemeyeceği bir perde modeli ya da  koltuk ekibi de kullanabilirsiniz. Konut dekorasyonunda konutunuzun yalnızca bir bölümünü seçmek ve onu dekore etmek zorunda kalsaydınız ya yatak odasını ya da salonu seçerdiniz değil mi? Salon, konutumuzun temsilcisi tüm beğendiklerimiz ile bolca zaman geçirdiğimiz yerdir. Aynı biçimde yatak odası da kendimizle süre geçirdiğimiz, uzun bir günün ardından dış dünyadan kopup dinlendiğimiz yerdir.

Çağdaş salon tasarımlarında özel dekorasyon

Sıradan salon ekiplerindeki berjerleri unutun. Kolları kalın, vurdumduymaz, ağır yerinden dahi oynatması ihtimalsiz, arınması güç berjerleri kaldırıyoruz. Artık yaşamımızda çağdaş teknolojinin olanaklarından tümüyle yararlanan şık, minimalist, nazik ve kullanışlı berjerler var. Sizin en beğendiğiniz renk civciv sarısı mı o zaman siza civciv sarısı olanı verelim, sizin en beğendiğiniz renk kiremit rengi mi o zaman onu verelim. Siz çok televizyon izliyorsunuz ayaklarınızı mı uzatmanız gerekli, size uzayabilen modeli verelim o zaman. Peki siz çok mu kitap okursunuz, üzerinde okuma lambası olan modelinden o zaman. Kısacası özel tasarım dendiğinde işin rengi değişiyor, tasarımların içine şahsi özellikler giriyor. Tamamen şahsa özel olmasının dışında özel koleksiyonlar, özel üretim gibi ürünler de karşımıza çıkar.

Özel tasarım salon dekorasyon örnekleri

Usunuza gelebilecek tüm renkleri bir arada kullanın, içerisine istediğiniz kadar çiçek böcek koyun, sonra da hepsini pastel bir filtre ile filtreleyin. Çağdaş özel tasarım dekorasyon modellerini en iyi bu biçimde özetleyebiliriz heralde. En canlı renklerin soluk tonlarını, en ters çiçilavelerin farklı renklerini bir arada gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özel tasarım dekorasyon örneklerini galerimizde görebilirsiniz. Sizin için dünyanın çok değişik yerlerinden tasarımlar seçtik. Salon avizeleri nasıl olmalıdır yazımızdan size salon dekorasyonu hakkında alakanç bilgiler çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir