Mutfak ve Banyo Tasarımları İçin 5 İpucu

2021 yılı bize Mutfak ve Banyo Tasarımcıları olarak çevrimiçi varlığımızın her zamankinden daha önemli olduğunu gösterdi.

Tüketiciler, COVID kısıtlamaları nedeniyle birden fazla showroom'u ziyaret etmekte tereddüt ediyor. Ev sahiplerine unutulmaz bir çevrimiçi deneyim yaşatabilecek olan Mutfak ve Banyo Tasarımcıları en üst sıralarda yer alacaktır .

Kazanan bir web sitesinin ziyaretçileri alıcılara dönüştürmesi gerekir! Bu nedenle, aşağıdakilere sahip olduğunuzdan emin olun:

1) Doğru Web Sitesi Teması

Bir tema seçerken, tasarım stilinizi yansıtan birini seçmek istersiniz.

Mutfak ve Banyo Tasarımları İçin 5 İpucu

Örneğin, Modern Tasarım konusunda uzmansanız, web siteniz nötr bir renk şeması ile temiz ve basit bir yazı tipi stili etrafında tasarlanmalıdır. Tasarım stiliniz daha Geleneksel ise, daha stilize bir yazı tipi ve zengin, sofistike bir renk paleti ile çalışın. Projeleriniz daha katmanlı ve aile dostuysa, ultra şık minimalist bir web sitesi tasarlayarak müşterilerinizin kafasını karıştırmayın.

Web sitenizin temasının "duyarlı" olması önemlidir; bu, tüm farklı cihazlarda iyi çalıştığı anlamına gelir; PC, Mac, Mobil veya Tablet. Tüketiciler telefonlarını giderek daha fazla çevrimiçi araştırma için kullanıyor. Web siteniz ekranlarında iyi görünmüyorsa sizi geçebilirler.

2) Benzersiz Farklılaştırıcınızı Ekleyin

Web sitenizdeki hikayenizin büyük bir kısmı, sizi rekabetten ayıran şey olmalıdır. Herkesin yaptığını yaparsanız, tüketicilerin firmanızı daraltması için pek bir teşvik yoktur. Üstün olduğunuz alanları veya ürünleri öne çıkarmak sizi öne çıkarabilir.

Mutfak ve Banyo Tasarımları İçin 5 İpucu

Potansiyel Benzersiz Farklılaştırıcılar şunları içerebilir:

  • Spesifik Bir Dekor Tarzı
  • Markalar / Üreticiler birlikte çalıştığınız
  • Fotoğraf Gerçekçi Renderler
  • Sanal Gerçeklik Sunumları
  • Evrensel tasarım
  • Fonksiyonel tasarım

Bir açıklama yaparak benzersiz teklifinizi vurgulayın. Örneğin, "Fotogerçekçi işlemelerimizle, siparişinizi vermeden önce odayı deneyimlersiniz!"

3) Kazanan Bir Portföy Sunun

Son mutfak projenizin 54 fotoğrafını çekmiş olmanız, her birini web sitenize eklemeniz gerektiği anlamına gelmez. İpucu: Resimlerinizi düzenleyin!

Akıllı telefonunuzu kullanarak mükemmel çekimi elde edemiyorsanız, ayrıntı çekimlerine odaklanın ve küçük bir kırpma veya renk keskinleştirme kadar basit olsa bile her çekimi düzenleyin. Günümüz teknolojisiyle , portföyünüze dahil etmek için profesyonel tasarım yazılımlarıyla her zaman fotogerçekçi bir görüntü oluşturabilirsiniz .

Mutfak ve Banyo Tasarımları İçin 5 İpucu

Projelerinizi geliştirmek için tasarımın arkasına bir hikaye ekleyin. İzleyiciye tasarımınızla çözdüğünüz bir sorunu bildirin. İnsanlar hikayelerle ilgilidir. Sizi ve işletmenizi potansiyel müşterilerle daha ilişkilendirilebilir kılmak için bunları kullanın.

Araştırmalar, insanların Önce ve Sonra'yı izlemeyi sevdiğini göstermiştir. Bunu bir adım daha ileri götürerek kendinizi diğerlerinden ayırın ve Önce Görüntü, İşlenmiş Görüntü ve Sonra Görüntü ekleyin. Bu yaklaşım, bir resmin bin kelimeye bedel olduğunu kanıtlıyor. Hikayeyi 3 resimle anlat!

4) Satış Tekniği

Showroomunuzu ziyaret eden bir potansiyel müşterinin iletişim bilgilerini almak temel satıştır 101. Bu, birisi web sitenizi ziyaret ettiğinde de gerçekleşmelidir.

Mutfak ve Banyo Tasarımları İçin 5 İpucu

Bir ziyaretçinin adı ve e-posta adresi karşılığında web sitenize ücretsiz bir indirme ekleyin. Bu bir kurşun mıknatıstır ve size değerli iletişim bilgileri sağlar. Seçtiğiniz teknikler, ideal müşterinize aşağıdakiler gibi değer katan bir mıknatıs olmalıdır:

  • kontrol listeleri
  • Tasarımcı İpuçları
  • Karşılaştırma Tabloları
  • Trend Raporları

Potansiyel müşteriniz tekniği seçtikten sonra, takip ettiğinizden emin olun. Kendinizi tanıtmak için bir e-posta gönderin. İhtiyaçlarını ve nasıl hizmet edebileceğinizi öğrenmek için bir konuşma başlatın.

5) Ürün Teklifinizi Dahil Edin

Tüketicilerin %70'i bir firmayla çalışma kararını çevrimiçi araştırmaları yoluyla veriyor. Bir potansiyel müşterinin web sitenizi ziyaret ederek ne yaptığınızı bileceğini varsayamazsınız.

Mutfak ve Banyo Tasarımları İçin 5 İpucu

"Hizmetler" sekmenizde, sizin veya firmanızın tam olarak ne sunduğunu belirtmeniz gerekir. Örneğin, ürün vermeden yalnızca tasarım sağlayabilir veya tam anahtar teslim bir işletme olabilirsiniz. Bu iki farklı teklif, farklı tüketicilere hitap ediyor. Çoğu durumda bir tasarımcı anahtar teslimi bir projeyi üstlenmek istemez ve anahtar teslimi iş sadece tasarım işi yapmak istemez.

Çoğu insan yaşamları boyunca bir veya iki kez yeni bir mutfak satın alır. Bir numaralı soruları “Bu ne kadara mal olacak?” Web sitenize maliyetlerin bir göstergesini eklemek tartışmalı bir konudur, ancak uzun vadede bazı sayıları sağlamak mükemmel bir niteleyicidir. Ürünleriniz ve/veya hizmetleriniz için bir dizi yatırım rakamı ekleyin. Bu, tüketiciyi eğitir ve güçlü bir müşteri/tasarımcı ilişkisi kurmaya başlar.

Bir cevap yazın