Mutfak Bölümü Aydınlatma Rehberi : Asma Sarkıt Işıklar

Mutfak Bölümü Aydınlatma Rehberi : Asma Sarkıt Işıklar

Mutfak evin kalbidir. Yemek yemek, tüm aile veya sosyalleşmek ilgi alanındadır. Bu tamamlanan tasarımlar kullanışlı ve modern bir tasarım sahip bir mutfak olması herkes için en iyi olan.


Mutfak bölümünü ışıklandırmalarını seçmeden ve kurmadan önce yanınızda yanınızda olması gereken birkaç kriter vardır: Mutfak için kaç tane ışık uygundur? Sarkıt lambalar ne kadar olmalı? Ne kadar uzak? Tezgâhtan ne kadar yüksek?


Bu tarz, tasarımın tasarımına yönelik tüm temel sorulardan yanıt veriyoruz. Eğitim kurslarının eğitimleri ve tüm tasarım projeleri için olması gereken bir şey olmalı. Her projeyle sizin tasarımlarınızdır, bu ek bu kılavuzu kullanıcı olarak kullanabilir ve özdeş tasarımınıza göre tercih edebilirsiniz.


Mutfak Bölümü Armatürleri için Bir Rehber

Mutfak İçin İdael Işık Kaç Adet Olmalıdır

Genel olarak bahsetmek gerekirse, tek sayılarla çift sayılarla çizimden daha çekici ve üzerinde olan "üç tasarım olan "na devam etmek için kullanılır. Bu "kural" çoğu şey mutfak bölgesine uygulanabilir, bu sarkıt ışıklandırmalar için ideal .

Bir mutfak masasının üzerindeki aydınlatma armatürlerinin da mutfağın büyüklüğüne bağlıdır. Kullanıcılarımız küçük bir mutfağa sahipse, iki sarkıt lamba yeterlidir. Mutfak bölümü küçük olsada sarkıt lamba önerebilirsiniz


Sarkıt lambalar ne kadar olmalı?

Mutfak bölümünün üzerindeki sarkıt ne kadar büyük olması gerektiği için öncelikle adanın planını belirleyin (yepyeni bir mutfak tasarlacağınız için çok beğenilecek ürünleri burada bulabilirsiniz). Uzunlukları ne kadar fazla olursa o kadar iyi ışık alabilirsiniz Örneğin mutfağın yükseliği 3 metre ise planlama en fazla 1 metre sarkıt ışık ile olur.

Minimum ölçekte, küçük ayarlarlarsanız, garip ve görünmeyecekler. Daha iyi olması ve daha iyi görümesi için farklı modeller de tercih edebilirsiniz.

Mutfak Sarkıt Işıklandırmalar Ne Kadar Uzağa Yerleştirmeli

Mutfak bölümü, mutfakn mutfağın (her iki ucundan) en az 50cm ve 1metre ila 1.2metre olarak yerleştirilmelidir. Bu, üç sarkıt lambanız gibi değilsiniz . Aşağıdaki şemada faydalı bir kılavuz sunmaktadır.

Mutfak Bölümü Aydınlatma Rehberi : Asma Sarkıt Işıklar

Not: Yalnızca iki sarkıt lamba, en az 1 metre aralarında boşluk olmasına dikkat ediniz.

Sarkıt lambalar tezgahının ne kadar yukarısına asılmalıdır?

Modelda gibi, tezgahtan sarkıt gibi görünen kadar 30inç ila 32içn ölçün . Çoğu sarkıt lamba satışıdır - özellikle mutfağınızın tavanları çok yüksekse, yeteri kadar ışık görünüyorsunuz.

Bu genel bir kuraldır, ancak onun zamanına uygun olurun ne kadar olduğunu sormalısınız ve buna göre ayarlamanız gerekir. Sırfkural öyle diyor diye yemek yaparken devam ederken başlarını acılarını acısınız. Tasarladığınız alanlardan yararlananlardan, aileden uyum sağlamak için gelenlerden en iyi şekilde yararlanma.

Bir cevap yazın