Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm rengi koyu ve parlak mor rengi ile hepimizi sanki içine sürükleyen bir renktir. Mürdüm rengi konut dekorasyonunda oldukça güzel olan bir renktir. Çok dikkat çekici bir ren olduğundan dolayı mürdüm rengini daha çok belirli olan mobilyalarda kullanmanızı nasihat ederiz. Bu mobilyalar oldukça şık mobilyalardır. Misalin mürdüm rengi koltuk ya da oturma grupları kullanabilirsiniz. Bu stil şeyler oldukça güzel görünecektir. Natürel ki görsellerimiz arasında bununla ya da değişik misallerle alakalı pek çok görsel bulunmaktadır. Bu surattan yazımızı okuyup dekorasyon fikirlerini daha çok pekiştirmek ismine görsellerimize bakmayı unutmayın. Şayet hazırsanız şimdi mürdüm rengi dekorasyon misallerine hep birlikte bakalım.

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm Rengi ile Dekorasyon

Mürdüm rengi en sık oturma odalarında seçim edilmektedir. Bunun sebebi de natürel ki mürdüm rengi oturma grupları! Mürdüm rengi oturma grupları mor ve görkemli rengi ile oldukça göz doldurmaktadır. Bu surattan salon dekorasyonlarında mürdüm rengini bolca kullanabilirsiniz. Görsellerimize baktığınızda tamamen mürdüm rengi olan koltuklar bulunmaktadır. Mürdüm rengi koltuk arıyorsanız hangi stil ve model olduğu oldukça ehemmiyetlidir. Misalin çağdaş bir konut dekorasyonunuz varsa ve mürdüm rengi koltuk istiyorsanız o zaman daha düz tasarımları olan bir koltuk bulmanızı nasihat ederiz. Bu biçimde olan koltuk ekipleri hem konutunuzun dekorasyonunu bozmayacak hem de oldukça değişik bir hava katacaktır. Mürdüm rengi çağdaş koltuklar için özellikle köşe koltukları nasihat ederiz. Mürdüm rengi köşe koltuklar özellikle beyaz çiçekli yastıklarla oldukça güzel görünmektedir. Mürdüm rengi ufak çiçekli bir yastık baskısı olursa çok daha iyi olacaktır. Ancak bu çiçeklerin arasında mesafe olmalı ve arka tasarısında beyaz rengi göstermelidir. Mürdüm rengi her ne kadar etkileyici olsa da koyu bir renktir. Bu surattan tek bir yerde çok fazla mürdüm rengi olması pek hoş görünmeyecektir. Görselimizdeki L koltuk modeline bakabilirsiniz. Bu mürdüm rengi koltuk oldukça hoş ufak mürdüm renkli çiçekleri olan yastığı da kapsamaktadır. Oldukça şık görünen bu model hem çağdaş dekorasyonu olan konutlarda hem de ufak konutlarda oldukça şık duracaktır.

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm Rengi için Değişik Tema Misalleri

Mürdüm rengi için illa çağdaş bir dekorasyon yapmanız gerekmemektedir. Aksine çok daha şaşalı avangart bir tasarım da yapabilirsiniz. Misalin yeniden görsellerimiz arasında bulunan mürdüm rengi oturma gruplarına bakın. Mürdüm rengi olduğu için altın varak yerine beyaz varak seçim edilmiş ve konut dekorasyonunu çok daha güzel göstermiştir. Mürdüm rengi oturma grubu bu sayede çok daha avangart bir dekorasyona sahip olmuştur. Bunun gibi avangart bir dekorasyon isterseniz de mürdüm rengi oturma grupları kullanabilirsiniz. Mürdüm rengi çok göz akdikeni bir renk olduğu için avangart dekorasyon isteyenlere en çok nasihat ettiğimiz renklerdendir. Ancak mürdüm rengi mobilyaları sarih dekorasyonla birlikte kullanmalısınız. Mürdüm rengi öteki renklerin arasında parladığında istenilen tesiri yaratmaktadır. Bu surattan duvarları koyu renklerde olan odalar için hiç kullanışlı olmayacaktır. Ancak oturma odanız ya da salonunuz yeterince büyükse o zaman duvarları değişik renklere boyayarak istediğiniz dekorasyonu da yapabilirsiniz. Misalin görsellerimizde mürdüm rengi koltuk olmasına karşın bir duvar da mürdüm rengine boyanmış ve kalan duvarlar gri renklerde planlanmıştır. Bu gri renkler yeniden koyu olmasına karşın oda büyük olduğu için ve natürel ki yeterince ışık aldığı için oldukça güzel durmaktadır. Ancak yeniden de sarih olan duvar renkleri ile mürdüm rengi koltuk ekiplerini kullanmanızı ve mürdüm rengini öne çıkarmanızı nasihat ederiz.

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Mürdüm Rengi Dekorasyon Örnekleri

Bir cevap yazın