Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Merhaba dostlar. Bu yazımızda Mondi düğün koliyi ve maliyetleri hakkında konuşacağız. Düğün kolileri bildiğiniz gibi yeni konutluların ya da evini baştan döşemek isteyenlerin en çok seçim ettiği alternatiftir. Düğün kolileri yatak odası, oturma odası ve yemek grubu gibi ayrı ayrı oldukça pahalı olan pek çok ögeyi içerisinde birleştirir ve hepsini tek seferde alacağınız için toplu indirim uygular. Bu sayede tek seferde çok basit bir biçimde konutunuz için lüzumunuz olan ana eşyaları basitçe edinmiş oluyorsunuz. Ayrıca düğün kutularının içindeki mahsullerin tamamı aynı seriden olduğu için konutunuzda odalarınızı değiştirirken odalar arasında değişik bir tema olmamaktadır. Özellikle konut eşyaları ayrı ayrı alındığında bu tip meselelerle karşılaşabilmekteyiz. Misalin yatak odasında bazanın modeli vintage ancak kalan eşyalar retro olabilmektedir. Bu gibi meseleleri baştan çözen ise natürel ki düğün kutularıdır.

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Düğün Koliyi ve Maliyetleri

Mondi düğün koliyi ve maliyetleri oldukça merak edilmektedir. Mondi markası oldukça nitelikli ve emin olduğundan herkes tarafından oldukça rahatlıkla seçim edilmektedir. Mondi markasının şu an için kesin tanımlanmış bir düğün koliyi yoktur. Ancak öbür markalara ve düğün koliyi maliyetlerine göz attığımızda da göreceğimiz gibi vasati 10.000 lira etrafında düğün koliyi yapacaklardır. Bu sayede konutunuzun en az üç odasını rahatlıkla dekore edebileceksiniz. Mondi markasının kalan mahsullerinin maliyetleri ise oldukça uygundur. Bu surattan düğün kolilerini beklemeyip ayrı ayrı satın alacaksanız o zaman da yeniden çok değişik ödemeyeceğinizi düşünüyoruz. Mondi düğün kolileri geçmiş misallerini de gördükçe oldukça heyecanlandırmaktadır. Bu surattan yeni konutluysanız o zaman netlikle Mondi markasıyla bağlantıya geçmeli ve düğün kutularının ne zaman çıkacağını bilmelisiniz. Mondi markasının mobilyaları oldukça şıktır. Özellikle yatak odası mobilyası bakarken Mondi’yi netlikle seçim etmelisiniz. Oldukça romantik ve şık tasarımlara sahip oldukları için kendinizi şahane sezeceğiniz odalar olacaklarıdır. Ayrıca Mondi markası baza başlıklarında renkleri kullanmaktan çekinmeyen bir markadır. Bu surattan sizler de sıradan yatak odalarında bulamayacağınız değişik bir şey arıyorsanız yatak başlığınızı Mondi markasın alabilir ve odanıza oldukça değişik renkler katabilirsiniz.

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Oda Gruplarının Dekorasyonları

Mondi markasının az evvel de dediğimiz gibi oldukça renkli tasarımları olabilmektedir. Misalin ilk görselde gördüğünüz gibi turuncu bir yatak başlığı kullanılabilir. Peki bunları nasıl dekore etmelisiniz? Aynı görsel içerisinde olan avizelere dikkatinizi sürüklemek isteriz. Bu parlak bakır avizeler yatak başlığı ile oldukça geçimli olmuşlardır. Ayrıca duvar dekorasyonundaki şeritli tablolar da değişik renkleri sayesinde odaya değişik bir hava katmıştır. Bu fotoğrafın hemen altında turuncu bir vazo bulunmaktadır. Natürel ki vazonun içinden kahverengi bir nebat çıkmaktadır. Yatağın öbür tarafına baktığımızda ise turuncu abajurlu bir ayaklı lamba görmekteyiz. Görselin kalanındaki minik ve beyaz süslemelerde aralıksız turuncuya bir yollama olduğunu fark etmişsinizdir. Bu ve bu gibi dekorasyon yollarını kullanarak her ne kadar başlık renkli olsa dahi odanızı süsleyebilirsiniz. İkinci büyük görselimizde de gördüğünüz yemek ekibi de alabilirsiniz. Oldukça şık gri sandalyeler sayesinde sizler de çok güzel bir yemek ekibine sahip olacaksınız. Grinin rengi zati sarih olmasına rağmen tahta renklerinde de sarih renk tahta kullanılmıştır. Bu sayede oldukça çağdaş görünmektedir. Ayrıca masanın hemen çaprazında bulunan çekmecelere de dikkat toplamak istiyoruz. Yarısı sandalyelerle geçimli olacak biçimde gri iken öbür yarısı masanın bacaklarıyla geçimli olacak biçimde tahtadır. Bu sayede çağdaş görünüm daha da pekişmiş vaziyettedir. Ayrıca gramofon gibi daha öncekileri andırdıran minik dekorasyon ögeleri de oldukça hoş göstermiştir.

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları

Bir cevap yazın