Modern Ofis Tasarımları

Zaman geçirdiğimiz her yerin en şık en güzel alanlardan biri olmasını istiyoruz. Reelinde zaman geçirdiğmiz yerler nasılsa bu kendimize verdiğimiz bedeli, özeni gösteriyor. Başka Bir Deyişle güzel, şık pak alanlar bize kendimizi daha iyi sezdiriyor. Aynı biçimde çirkin, pis ve özensiz yerler de kendimizi kötü sezmemize neden oluyor. Çağdaş büro tasarımları bütün de bu nedenle ortaya çıkmış tasarımlardır.

Modern Ofis Tasarımları
Konutumuz dışında yaşamımızda en fazla zaman geçirdiğimiz öteki alanlar bürolarımız başka bir deyişle iş yerlerimizdir. Gidişat böyle olunda da bürolarımız dekorasyonu da en az konutlarımızın dekorasyonu kadar önemli bir hale geliyor. Bürolarımızı konutlarımız gibi sezmek için daha sıcak, daha dürüst tasarımlar bulmaya çalışıyoruz. Daha faydalı çalışabilmek için daha konforlu sandalyeler kullanıp daha konforlu masalar üretmeye çalışıyoruz. Çağdaş büro tasarımları yaratıcılığın hudutlarını zorlayacak derecede çağdaş, yenilikçi ve stil tasarımlar ile dolu. Biz galerimizde son zamanların en güzel ve en yaratıcı tasarımlarını geniş geniş paylaşmaya çalıştık. Sonraki yazılarımızda büro dekorasyonlarındaki stilleri ve bu stiller istikametindeki uygulamaları da sizler ile paylaşacağız.

Modern Ofis Tasarımları
Konforun ön tasarıya çıktığı çağdaş tasarımları kendine has stilleri içerisinde de görmek çok natürel. Büro tasarımlarında konfor son derece ön tasarıdadır. Büro mobilyaları seçiminde veya büro renk tonları seçiminde, pencerelerde kullanılacak perdelere kadar tüm teçhizatlar özenle seçilir. Açık rnekler veya mavi gibi açık ve soft renkler seçim edilir. Amaç yaratıcılığı desteklemektir. Bu stil bürolarda başka değişik renklere de yer verilebilir ancak siyah gib koyu renkler genel olarak öne çıkarılan renkler değildir. Konutlarımızda olduğu gibi bürolarımızda da artık daha natürel görünümler ortaya çıkarmaya çalşıyoruz. Şöyle ki bu senenin en trend ürünlerinden biri olan bambu ağaçları artık her yerde bulmak mümkün. Büro dekorasyonunda nebatlara yer vermek bulunduğumuz alanın havasını hem fiziksel olarak değiştiriyor hem de ruhsal olarak. Beyaz ve beyaz gibi açık renk tonlarının ağırlıklı olduğu büro dekorasyonlarında yeşil tonlarındaki çiçilaveler mükemmel birer bitiricidir. Galerimizdeki örneklerde de nebat kullanılan dekorasyon örneklerine öncelik verdik.

Bir cevap yazın