Modern Koltuk Takımları ve Fiyatları

Koltuk ekibi konutlarımızın tanımlayıcı ünitelerinden biridir. Bu hem estetik, karakteristik bir tanımlayıcılıktır hem de konfor ve işlevsellik açısından bir tanımlayıcılık ihtiva eder. Hal böyle olunca seçeceğimiz koltuk ekibi modelleri, renk, biçim, hacim, doku, rahatlık gibi detaylara bakılarak araştırılmalıdır. Mağazalarda ön analiz yapmadan önce konutta kendi özel ve bazen lüzumlu kriterlerimizi tanımlamamız en doğrusu olacaktır. Koltuk ekibi maliyetleri, elbette model tesirinin ve işçiliğin yanı gizeme kullanılan ara ürünlerin niteliği ile doğrudan alakalıdır. Malzeme niteliği, ekibin uzun seneler kullanılacağı düşünülürse son derece önemli detaylardır. Koltuk ekibi ücretleri mevzusunda değişik şirketler dikkate alınarak bir fikir edinmek ve çağdaş tasarımları maliyetleri ile örneklendirmek için küçük bir liste hazırlanırsa;

Ceneviz Koltuk Ekibi – Kargılı Mobilya

Modern Koltuk Takımları ve Fiyatları
Ürün E1 standartlarındadır, kanserojen tesirli hiçbir madde içermez. İşletme 2 sene garanti sağlamaktadır. Ekip maliyeti 5 bin TL’dir.

Piero Koltuk Ekibi – Mondi

Modern Koltuk Takımları ve Fiyatları
Klasik ve çağdaş çizginin kombinasyonu. Zero Wall özel mekanizması kullanılarak yatak işlevi oluşturulmuş bir üründür. Üçlü ve ikili çekyatlarda ayrıca sandık özelliği de mevcuttur. Ekip Maliyeti 3+3+1+1 5 598TL’dir.

Pekin Koltuk Ekibi – İstikbal

Modern Koltuk Takımları ve Fiyatları
Gerçek bir rahatlık için bu ekip oldukça iddialı. Alt bölümler ayaklarınızı uzatabileceğiniz rahat pozisyonlar oluşturuyor. Yatak olma mekanizması daha değişik ve konforlu.  Ürünün maliyeti 3+2+1+1 6 bin 350 TL’dir.

Kugu Koltuk Takimi – İnegöl Mobilya

Modern Koltuk Takımları ve Fiyatları
Özel çizgileri ile modernizmin gerçek bir temsilcisi. Renk ve kombinasyonları kendiniz tanımlayabiliyorsunuz. Ürün maliyeti 3+2+1 3600 TL’dir.

Berlin Salon Ekibi – Doğtaş

Modern Koltuk Takımları ve Fiyatları
Klasik ve çağdaş çizginin buluştuğu bir başka model. Ürün yatak olabilme fonksiyonelliğine sahiptir. Grubun maliyeti 3+2+1 3 890 TL’dir.

Galaxy Koltuk Ekibi – Engince Mobilya

Modern Koltuk Takımları ve Fiyatları
Rahatlık ve çağdaşlık ismine özel bir başka tasarım da Galaxy grubudur. Silinebilir nubuk kumaşın rengini tanımlayabilirsiniz. Bcerahatçi sınıf malzemeden oluşan bu grubun maliyeti 3+3+1 4 850 TL’dir.

Sigma – Hira Koltuk Ekibi – Evidea

Modern Koltuk Takımları ve Fiyatları
Bu son derece çağdaş, kolay ve hafif olan ürün, yeniden oldukça dayanıklı ve konforlu yapısıyla dikkatimizi çekmektedir. Oturma grubu olarak pratik bir çözüm oluşturacağı gibi bahçe, teras ve balkonlarda çok güzel bir kullanımı olacaktır. Ürünün maliyeti 3+2+1 869 TL’dir.

Bir cevap yazın