Modern Çiftlik Evleri İçin Mutfak Tasarımı

Modern çiftlik evi mutfaklarının bir mutfak tasarımı trendi olarak çok popüler hale gelmesiyle , ülkede şirin ve rahat bir ev her yerde olabilir ve hiçbir lüks sıkıntısı olmadan!

Bu büyüleyici iç tasarım tarzı, çiftlik evi lavabolarının popülaritesi ile rustik ve lüksün mükemmel karışımına dönüşmüştür. Kırsal estetiğin modern bir incelik duygusuyla kusursuz bir şekilde harmanlanmasındaki kolaylık , bu trendi neyin kazanan yaptığı konusunda hiç şüphe bırakmıyor. Lavaboların kendileri gibi, modern çiftlik evi tarzı da uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmiştir .

İşte modern bir çiftlik evi mutfağının nasıl tasarlanacağına dair bazı yararlı ipuçları ve fikirler.

Rustik Rafine Buluşuyor

Bariz lavaboların yanı sıra, bir çiftlik evi tasarımı hayal ederken sıklıkla düşündüğümüz şeylerden biri doğal ahşaptır. Kalite için uzman bir gözle yapılırsa, gerçek kırsal ortamlardan geri kazanılmış ve geri dönüştürülmüş ahşap, modern mutfaklar yaratırken hoş eklemelerdir. Neyse ki, birçok modern marka, dolap kaplamaları ve diğer mobilyalar söz konusu olduğunda yeni eşdeğerler sunuyor. Öte yandan, dolap, modern dokunuşunuzu eklemek için harika bir yerdir. Yine de, iyi yerleştirilmiş bir ahır kirişinin güzelliğini yenmek zor.

Mutfağı modern bir tarzda başlatmak için rahat, minimalist niteliklere sahip aerodinamik metal armatürler ve aletler kullanın. Shaker dolaplarına ve mermer tezgahlara şık bir tamamlayıcı olarak aydınlatma, ada bar tabureleri, mutfak havalandırması ve diğer aksanlarla endüstriyel bir his katın. Sonuçta, modern bir mutfak biraz lüks olmadan ne olurdu ?

Dolaplar ve Renkler

Çağdaş, şık ve parlak bir dokunuşla renklerinizi doğal, basit ve geleneksel tutun. Toprak tonları, paslanmaz çelik ve diğer metallerle yan yana geldiğinde inanılmaz derecede iyi çalışır. Beyaz, modern çiftlik evi mutfağınız için seçim tuvali olacaktır. Bu nedenle, sağladığı boş alana büyük saygı göstererek beyazı arka plan olarak kullanmayı deneyin. Cam kapılı dolaplar, antika çiftlik evi hisleriyle çok uyumludur. Açık raflar ve büyük kiler de modern bir çiftlik evi mutfağı tasarımı için önemli bileşenlerdir.

Daha canlı renklerin herhangi bir sıçramasını eklemeyi düşünürken: yumuşak turkuaz, biraz soluk pembe, gök mavisi veya ayçiçeği sarısı düşünün. Özellikle eski püskü şık bir çizgi isteniyorsa!

Modern bir çiftlik evi mutfağındaki koyu renkli dolaplar, açık bir arka plan, toprak tonları ve metalik yüzeyler ile eşleştirildiğinde güzel sonuçlar verebilir.

Lambaları Aydınlatmak

Modern bir mutfakta aydınlatma her şeydir . Modern çiftlik evi aydınlatması için, havayı yumuşaklıkla ayarlayın, kullanım kolaylığı için ayarlanabilir ayarlarla elektrik öncesi lambaların ve mumların parıltısını yansıtmaya çalışın. Antika tarzı ampuller ve asma armatürler, bu endüstriyel aksanları rahat bir çiftlik evi mutfağına eklemenin harika bir yoludur. Ferforje fener çerçevelerini ve Thomas Edison'u düşünün. Bakır, bu stil için mükemmel bir renktir, çünkü tasarım stillerinde kombinasyonlarla birleştirildiğinde çok iyi çalışır.

Şeyler üzerinde modern bir dönüş yapmayı unutmayın. Biraz korkak olmaktan korkmayın. Kullanışlılık ve pratiklik için ayarlanabilir aydınlatma sağlamak için teknolojiyi kullanın.

Modern Çiftlik Evleri İçin Mutfak TasarımıModern Çiftlik Evleri İçin Mutfak TasarımıModern Çiftlik Evleri İçin Mutfak Tasarımı

Bir cevap yazın