Mobilyalara Yapılan Gizli Bölmeler

Evin içinde ne kadar güvenli yaşarsak yaşayalım, kapımızda güvenlik görevlileri olsa bile, hırsızlardan uzak olsak da insanlar bazı özel alanlara ve kendilerine ait kısımlara sahip olmak isterler. Kendini izole etmek, hatta aynı evde yaşayanlardan kendini soyutlamak isteyenler yeni insanlar arıyor. Özel odaların uzun süredir modasının geçtiği günümüz dünyasında, daha sessiz ve erişilemeyen kısımlar daha çok ön plana çıkıyor.

Değerli eşyalarını veya hediyelik eşyalarını oraya saklamak istiyor ve bazen de kendini saklamak istiyor. Örneğin mobilyaların arasına gizlenmiş çekmeceler, duvara süslenmiş kasalar ve masa ile bütünleşen gizli ahşaplar kişisel eşyalarınızı veya değerli mücevherlerinizi saklayabilir.

Bu fikre sahip olanlar için profesyonelce üretilmiş gizli bölmeler ve hayatınızı kolaylaştıracak dekorasyon fikirleri içeren bir video derledik. Özellikle gizli geçit olarak kullanılan süslemelerle birleşen duvarları çok seveceksiniz.

Gizli bölmeler ve dekorasyonlar arasında fikir gizleme ile ilgili videomuzu izleyebilir ve kendiniz yorumlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın