Minimal Antre Örnekleri

Çocuk sahibi olmak, konut dekorasyonunda köklü farklılıklar yapmayı gerektiriyor. Çocuk veya çocuklar küçükken tamamen onların güvenlik öncelikleri tanımlanıp dekorasyon ardından yapılıyor. Onlar azıcık büyüdükten sonra bu sefer kullanışlı ve sevinçli, onları da mutlu edebilecek bir konut dekorasyonu oluşturulmaya çalışılıyor. Aynı zamanda derli toplu konutlar için de harıl harıl fikir aranıyor. Çocuklu aileler için özellikle koridorları derli toplu yakalamak muazzam bir galibiyet. Bu yüzden biz de derli toplu yakalamak açısından bize baki esin verecek minimal hol örnekleri ile fikir dünyamızı genişletmek istedik. Elverişli mobilyalar kullanarak en küçük köşeleri, alanları dahi daha kullanışlı hale getirirken şık ve estetik bir görünüm elde etmek mümkün.

Minimal Antre Örnekleri
Antelerimize bir kaç değişik mobilya kullanabiliriz. Kapalı dolaplar, açık bir kaç raf sistemi.  Bunların dışında fonksiyonel kullanabileceğimiz duvarlarımız var. Dar bir holü düzenli göstermek için tüm duvarları kullanmak gerekli. Işe ilk olarak en uygun duvara iri bir ayna takarak başlayabiilirsiniz. Aynayı antrenin veya anterenin en iyi ışık alan noktasına yerleştirin. Böylelikle onu lamba gibi aydınlatma işlevi ile de kullanmış olursunuz.

Minimal Antre Örnekleri
Öteki duvarlara da tablolar, iç açıcı en güzel fotoğafları yerleştirin. Konutunizde başka yer yoksa duvar askısı da koyabilir. Duvar askısı kullanıldığı yeri fazla daraltır mümkünse bunu başka yere koyun, olmadı hole koyarsınız. Daha Öncekinden konut telefonlarının durduğu telefonluklar vardı. Şimdi onların yerini konutun anahtarlarını koyduğumuz küçük dresuarlar aldı. Ikea hol dekorasyonu için oldukça kullanışlı, estetik görünümlü minimal dresuar modelleri üretmiştir onlara göz atabilirsiniz. 

Minimal Antre Örnekleri
Görünmesini istediğiniz eşyalarınızı koridorda raflara koyabilirsiniz. Bunlar dağınık görünmeyecek eşyalar olmalı. Vestiyer veya kunduralık gibi kapaklı dolapları da görünmesini istemediğiniz yerlere koymalısınız. Bunlar genelde dağınıklık yaratan eşyalar olabilir. Pabuçluğunuz küçük bir dolap gibi ise  ve sağlamsa bunun üzerine güzel bir minder atarak pabuçlarınızı giyerken kullanabileceğiniz küçük bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Bu minder dışında koridorda olmazsa olmaz bir de halılar vardır. Hol halıları kapıdan giren tozu lekeyi içeri taşınmadan tutuklar. Sık sık arınılması gereken bu malzemeler en önemli malzemelerden bir tanesidir. Galerimizdeki minimal hol örnekleri sayesinde daha değişik tasarımları da görebilirsiniz. 

Bir cevap yazın