Merdiven Dekorasyon Örnekleri

Apartman dairelerinden usanan herkes soluğu iki katlı veya üç katlı dubleks konutlarda alıyor. Son zamanlarda yapılan apartman dairelerinde dahi birden fazla katı kapatan daireler yaygın hale geliyor. Burada bahsettiğimiz yalnızca çatı dubleks ya da bodrum dubleks değil aynı zamanda orta katlardaki dubleks apartman daireleri de gittikçe yaygın hale geldi. Bu stil apartman dairelerinin yaygın bir hale gelmesi ile beraber yaşamımıza bir dekorasyon daha girdi, merdiven dekorasyonları. Konut içi merdiven ya da banal merdiven dekorasyon örnekleri zamanla daha da önemli hale geliyor. Bu stil merdivenli konutları ağırlıklı olarak kalabalık ailelerin başka bir deyişle çocuklu ailelerin seçim ettiğini öğreniyoruz. Çocuklar bu konut tasarımında en çok beğendiği ayrıntı da merdivenler oluyor. Bu yüzden de merdivenleri dekore etmek ayrıca bir önemli ayrıntı haline geliyor.

Merdiven Dekorasyon Örnekleri
Bu merdivenler konutun içinde olduğu için estetik ve şık olmak zorundadır. Genel konutun stiline geçim sağlamayan, çirkin ve ters bir stili olmamalıdır. Hele bu merdivenleri bakımsız ve dışlanmış gibi vazgeçmek en büyük yanılgıdır. Merdivenlerinizin konutun girişinde mi, yoksa konutun ortasında mı neresinde bulunduğuna göre de dekorasyon stili tanımlanır. Bu merdivenler konutun neresinde olursa olsun dikkat edilmesi gereken başka bir deyişle uygulanması gereken bazı noktalar vardır. Lake merdivenlerde de en parlak ve kaygan mermer merdivenlerde de kesinlikle kaymaz halı modellerini kullamalısınız. Merdivenler dünyada insanların en çok düştükleri ve kendilerini yaraladıkları yerlerdi. Konutunize çocuk davetli geldiğinde ya da hamile bir davetli geldiğinde güç gidişat kalabilirsiniz. Bizim sizin için hazırladığımız merdiven dekorasyon örnekleri içerisnde de bol bol halı veya halıfleks kullanılan merdiven modellerini görebilirsiniz.

Merdiven Dekorasyon Örnekleri
Sırça merdivenler daha öncekinden pek seçim edilmese de artık çok güvenli olduğu kanıtlandı. Bu yüzden konutlarda yine kullanılmaya başlandı. Merdivenlerinizi süslerken ne stil materyallerden yapıldığına dikkat etmek gerekli. Çünkü her materyalin kendine has bir stili vardır. Dekorasyonu yaparken de bu stile uygun bir tasarım uygulamak gerekir.

Merdiven Dekorasyon Örnekleri
Isterseniz siz galerimizdeki çdenkli örnekleri araştırın, sonrasında kendi merdivenlerinize uygun olanları tanımlarsınız.

Bir cevap yazın