Marshall Renk Kataloğu 2021

Her zaman önemli olan duvar boyaları gün geçtikçe trendini ve şıklığını değişitiriyor. Bu yılki trend tahminimizde, hepimizin hayatta gerçekten önemli olan şeyleri yeniden düşündüğümüzü görüyoruz. Geçmişin desteğiyle, kendimize inanır, işbirliği yapar ve geleceği planlar, yeni bir pozitif gelecek hesaplar ve buluruz. Değişimi kucaklamak cesaret ister. Evimiz bize yaratıcılığımızı ifade etmek için sağlam bir temel ve alan sağlar. Marshall 2021 Cesur Toprak temsili rengi dengeli, teşvik edici, sıcak, doğal ve nötr bir renktir. Aynı zamanda diğer renkleri öne çıkarabilen çok yönlü bir renktir. Evinizin havasını değiştirmek için bu rengi nasıl kullanıyorsunuz? Tamamı yılın rengine odaklanan, kullanımı kolay dört palet oluşturduk. Kendinizi istediğiniz bir biçimde ifade etmek için bunları kullanabilirsiniz. İlk adımı atmaktan korkmayın.

Marshall Renk Kataloğu 2021Marshall Renk Kataloğu 2021Marshall Renk Kataloğu 2021Marshall Renk Kataloğu 2021

2021 Marshall Zaman Paleti

Rahat ve özel bir yemek alanı yaratmak için Cesur Toprak'ı Zaman Paleti renklerimizle eşleştirin. Herhangi bir geleneksel veya modern mobilya için mükemmel bir zemin olan bu palet, estetik aksesuarlar ve doğal malzemelerle mükemmel bir şekilde bütünleştirilmiştir.

Marshall Renk Kataloğu 2021

2021 Marshall Yaşam Paleti

Kendinizi göstermek için Cesur Dünya 2021 rengini Life paletinin koyu pembe ve kırmızısıyla cesurca eşleştirin. Bu renkler; modern mobilyalar, grafik desenler ve hafif ahşap zeminler için uygundur.

2021 Marshall Balance Palet

Marshall Renk Kataloğu 2021

Sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmak için Cesur Toprak ve Balance paletlerinin toprak tonlarını birleştirin. Bu zarif ve modaya uygun tonlar, 1950'lerin mobilyalarını ve bakır, mermer ve kadife gibi zengin yüzeyleri tamamlıyor.

2021 Marshall Doğal Palet

Doğayı evinize getirmek için doğal paletteki renkleri kullanın. Mavi ve yeşil tonları dengelemek için Marshall'ın yılın rengi olan Cesur Toprak'ı kullanın. Bu tonlar doğal ahşap, eski mobilyalar, estetik seramikler ve salon bitkileri ile kombinlendiğinde çok güzel görünüyor.

Bir cevap yazın