Lazzoni Mobilya ile Farklı Dekorasyonlar Yapın!

Lazzoni mobilya dünyaca namlı, oldukça şık ve çağdaş tasarımları olan mobilya üreticisidir. Lazzoni mobilya farklı tasarımları ve güzel görünüşüyle usunuzu başınızdan alacaktır. Hemen her oda için mobilya bulabileceğiniz Lazzoni web sayfasında oldukça geniş bir mahsul yelpazesi ile karşılaşacaksınız. Lazzoni’den mobilya bakacaksanız o zaman size önerimiz ilk evvel mahsullere göz atmanız olacaktır. Mahsullere göz attıktan sonra ise tek yapmanız gereken onlar hakkında bilgi almak olacaktır. Lazzoni mobilya farklı şubelerin aksine internet web sayfasından da mahsul bilgilerini vermektedir. Özellikle bazı yarıyıllarda mobilya indirimi de yapılmaktadır. Bu sayede çok daha ucuz maliyete mobilya alabilirsiniz. Şayet hazırsanız sizlere Lazzoni marka mobilyaları gösterelim.

Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya ile Yatak Odası Tasarımları

Lazzoni Mobilya yatak odası tasarımlarında oldukça harika işler çıkartmıştır. Misalin İstanbul yatak odası modeli oldukça şık ve nazik görünmektedir. Yatak başlığındaki koyu ve düz renk tercihi ile karyolanın gövdesi tamamen geçimli olmuştur. Lazzoni mobilya bu koyu renkleri oldukça hoş seçse de gerçeğinde kumaşını dahi değiştirme ve şahıslara özel mobilyalar sunmaktadır. Bu surattan Lazzolini mobilya yatak odası için karyola bakarken bu mevzuda kendinizi daha rahat sezmelisiniz. Bu cins farklar maliyetleri bazen daha çoğaldırabilir bazen de eksiltebilir. Ancak fabrika satış maliyeti, özel nakit indirimli maliyeti ya da kredi kartına taksitli maliyeti gibi farklı maliyet alternatifleri de bulunmaktadır. Lazzoni mobilya elbette yalnızca İstanbul yatak odasını çıkartmadı. Pek çok farklı yatak odası modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bizim en beğendiklerimizden bir tanesi de Colo olmuştur. Bunun sebebi elbette sarih renkli ve farklı tasarıma sahip yatak başlığındandır. Yatak başlığındaki o kıvrılma karyolanın havasını oldukça fütüristik bir tasarıma çevirmiştir. Özellikle bu stil tasarımları hoşlanan şahıslara sarih renklerde olan Colo yatak odasını öneri ederiz. Sarih gri, bej, krem gibi renkler yatak odanıza çok daha fütüristik bir hava verecektir. Ayaklı ayna gibi ayna modelleri ile bu görünümü pekiştirebilir ve beyaz renginde duvarlarla daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. Lazzoni mobilya yatak odası gördüğünüz gibi oldukça muhteliftir.

Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya Maliyet ve Farklı Modeller

Lazzoni mobilya web sayfasında maliyetlerini dolaysız yazmamaktadır. Bunun yerine ilgilendiğiniz mobilyalar için bilgi almanız gerekmektedir. Misalin Lazzoni mobilya yatak odası ekipleri arasından İstanbul modelini çok beğendiniz ve maliyet bilmek istiyorsunuz. O zaman sayfanın sağ üstündeki maliyet öneriyi al butonuna basmalı ve maliyet öneriyi almalısınız. Bu sayede maliyetlerini ve değişik faydalanabileceğiniz koşulları basitçe görebilirsiniz. İstanbul için bunu yaptığımızda fabrika maliyetinin 10.070, özel nakit indirimli maliyetinin 8.757, kredi kartına taksitli maliyetin ise 9.155 lira olduğunu göreceksiniz. Bu sayede afaki maliyet karşılaştırmalarına girmeden maksat odaklı ve oldukça basit bir biçimde istediğiniz mahsule erişebileceksiniz. Lazzoni mobilya farklı mobilyalar üretmektedir. Bu sayede Lazzoni mobilya yatak odası sizi hoşnut ederse oturma odası gibi daha lüzumunuzu da Lazzoni mobilya ile giderebilirsiniz. Şayet internetten bakmak ve o sayıları görmek size yetmiyorsa o zaman mağazalarına gidebilir ve farklı mahsullerini dolaysız olarak showroom ya da mağazalarında görebilirsiniz. Bunu özellikle yatak odası için yapmanızı öneririz. Bu sayede yatak başı modellerini daha net görebilir ve kullanışlı olup olmayacağını daha net bir biçimde kavrayabilirsiniz. Ayrıca hem yatak modellerine dair usunuzda daha net fikirler oluşacaktır hem de daha rahat edeceksinizdir. Lazzoni mobilya dünyanın pek çok yerinde olduğu için farklı ülkelerden bizi okuyor olsanız dahi istediğiniz mobilyayı alma olasılığınız bulunmaktadır.

Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya

Lazzoni Mobilya

Bir cevap yazın