Küçük Ev Dekorasyonları Nasıl Yapılır?

Konut dekorasyonunda odanın ebadı, konutun fiziki özellikleri sizin ana tanımlayıcı etmeninizdir. Bayıldığınız için aldığınız bir koltuğu odaya sığdıramadıktan sonra verdiğiniz bütün para boşa gider. Diyelim ki sıkıştırdınız bir biçimde ama odada hareket edecek yer kalmadı, kapı dahi kapanmıyor. Koltuğu aldığınıza alacağınıza pişman olursunuz. Küçük konut dekorasyonları her ne kadar azıcık güç olsa da reelinde çok cümbüşlüdür. Başka Bir Deyişle istediğiniz dekorasyonu yapabilmeniz için illa şatonuz olmasına gerek yok. Ikea mağazalarında görmüşsünüzdür, kaç meterekarelik odalar nasıl hallere geliyor. Aynı anda herkesin istediği her şeyi yapabileceği bir hal alan bu odaları yaratmak hiç de o kadar güç değil. Küçük konut dekorasyonları nasıl yapılır diye sorduğunuzda bu sualin bir yanıtı vardır, usluca yapılır! Konutu kaplayan iri mobilyalar yerine fonksiyonel usluca planlanmış mobilyalar ile. Stiline uygun renk tonları ile.

Çağdaş küçük konut dekorasyon modelleri

Küçük konut dekorasyon modelleri için karşınıza onlarca sonuç çıkar. Bunlar içerisinden bir stili tanımlayabilir ya da bir kaç stili aynı anda kullanabilirsiniz. Ancak unutmayın ki hazır bir örneği alıp direk uygulamak yerine, bir kaç stili birleştirip şahsileştirilmiş bir tasarım ortaya çıkarmak en iyisidir. Genel olarak çağdaş konut dekorasyonlarının sade stillerini, farklı aksesuarlarını odak alan tasarımlara dikkat edin. Değişik değişik fikirler edinin sonra bunlardan hangileri en çok size uygunsa özgünleştirin ve kullanın.

Küçük konut dekorasyonunda renkler

Dar alanların geniş gösterilmesi için açık renklerin seçim edildiğini öğreniyoruz. Fazla cool bir stiliniz ve renk mevzusunda takıntılarınız yoksa küçük konut dekorasyonlarını şık yapmanın yanında azıcık da renkli ve sevimli yapmanın yollarını aramak gerekli. Bildiğiniz gibi renkli bir dekorasyonun püf noktası canlı, parlak ve güçlü bazı renk tonlarını az da olsa kullanmak. Tamamen krem rengi bir dekorasyonda bir iki küçük mobilyayı güçlü bir renkten seçmek dekorasyonunuza hareket katacaktır. En küçük konutlardan biri olan bir artı sıfır stüdyo tipi daire dekorasyonları mevzusunda da fikir alabilirsiniz, 1+0 daireler için dekorasyon fikirleri yazımıza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir