Küçük Ev Dekorasyon Örnekleri

Hayat koşullarının değişmesi ile yaşamımızdaki her şey değişti. Aile kavramlarımız, hayat stillerimiz ve beslenme düzenlerimiz ile giyim stillerimiz. Bunlara paralel olarak konutlarımız, konutlarımızın yapısı ile konut dekorasyonlarımız da çok değişti. Küçük konut dekorasyon örnekleri en çok araştırdığımız ve hakkında en çok şey okuduğumuz mevzulardan bir tanesi haline geldi. Süratli şehir yaşantısı arasında yönet edilmesi güç sorumlukları fazla büyük konutlar yerine, daha minimal yalnızca ihiyaca yönelik eşyaların bulunduğu ufak konutlar yaşamımıza girdi. Bir artı bir ya da bir artı sıfır studyo daire ismi verilen daireler büyük şehirlerde en fazla kullanılan konut tipi oldu. Konutları dekore ederken bir çok şeyi göz önüne alıp neler yapacağımıza ona göre karar veriyoruz. Göz önüne aldığımız noktaların başında ise bu konutların büyüklükleri geliyor.

Küçük Ev Dekorasyon Örnekleri
Küçük konutlar dekore edilmedi çok basit konutlar gibi görünebilir. Ne de olsa yer de azdır eşya da. En kısa sürede en faydalı biçimde dekore edilebilir gibi görülür fakat bu yanlıştır. Gerçeğinde küçük konut dekorasyon örnekleri büyüklerine göre çok daha güç şartlar altında hazırlanır. Alan dar olduğu için son derece fonksiyonel eşyaları kullanmak ve bunları son derece manalı biçimde yerleştirmek gerekir. En kuytu köşe kenarları dahi kullanılabilir hale getirmek gerekir. Ksıçranabilir çdenkli mobilyaları yeniden çeşitl yerlerde kullanmak gerekir. Daha fazla üzerinde düşünülmesi daha özenli bir biçimde tasarlanması gereklidir. Biz bu yazımızda hem bir artı bir daireler hem de studyo tipi daireler için uygulayabileceğiniz çdenkli dekorasyon fikirleri ile örneklerini paylaşacağız. Örneklerimiz içerisinde konutun tüm köşelerinde uygulayabileceğiniz tasarılar vardır.

Küçük Ev Dekorasyon Örnekleri
Küçük konut dekorasyonu örnekleri genelde açık tasarılı mutfakları içerir. Dar bir alanda ne kadar çok kapı varsa ne kadar çok duvar varsa bu alan olduğundan daha da dar görünür. Küçük konutunuzda mutfağınız kapalı mutfak ise dahi bunu açarak işe başlayabilirsiniz. Yeni yapılan küçük konutlarda zati mutfaklar amerikan mutfak da dediğimiz açık mutfak tiplerindendir. Parlak yansıtıcı dolap kapakları ile açık renklerin bir arada kullanıldığı mutfakları yeniden açık renklerin kontrolünde öteki mobilyalar bitirmelidir.

Küçük Ev Dekorasyon Örnekleri
Galerimizde de bir çok örnek görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir