Küçük Banyo Tasarımları

Banyolar konutların ehemmiyetli kısımlarından biri olmakla beraber genellikle çok geniş olmaması ile de dikkat toplar. Bu sebeple ufak banyo tasarımları ehemmiyet kazanmakta banyosu ufak olsa da şık ve kullanışlı bir dekorasyona sahip olmak isteyen şahıslar için muhtelif fikirler geliştirilmektedir. Banyonun ufak olması halinde ehemmiyetli olan ilk nokta olduğundan daha büyük görünmesini sağlamak olacaktır. Bunun için de tabanda ve duvarlarda beyaz ya da beyaza yakın sarih renklerde seramik kullanılması gerekmektedir. Seramik tercihini doğru yapmanın ardından banyoya derinlik kazandırmak için kullanacağınız aynayı da büyük olarak seçmelisiniz. Büyük ayna ile banyo çok şık aynı zamanda daha büyük görünecektir.

Kullanışlı Ufak Banyo Tasarımları

Doğru planlanmış ufak bir banyo yanlış dekore edilmiş büyük bir banyodan çok daha güzel görünmenin yanında daha da kullanışlı olacaktır. Ufak banyo tasarımları yaparken hilton banyo stilini seçmeniz bu mevzuda faydalı olacaktır. Bu biçimde lavabo, banyo dolabı bir arada olacak, lavabonun altına yerleştirilen dolap aynanın kenarlarında olacak dolaplar ile banyo eşyalarınız için hoş bir depolama alanı oluşturulacaktır. Ayrıca banyo duvarlarına yapılacak nişler ile kozmetik malzemelerinin de hoş ve kendilerine özel bir yerleri olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında banyonun ufak olması halinde küvet kullanmak doğru bir tercih olmayacaktır. Küvet varsa dahi bunu kaldırmanız yerine duşa kabin yaptırmanız ile büyük ve geniş bir banyoya sahip olabilirsiniz. Duşa kabinin sırça duvarları ile duş alınan kısım her ne kadar bölmüş olsa da banyoyu daraltmadığı görülecektir.

Şık ve Çağdaş Banyo Tasarımları

Şık aynı zamanda çağdaş bir banyoya sahip olmak istiyorsunuz ama küvetinizden de bırakmak istemiyorsanız çevresine asacağınız duş perdelerinin sarih ya da soft renklere sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Kullanılmadığı zamanlarda bir kenara toplamanız ile de banyo daha geniş görünecektir. Ufak banyo tasarımları sırasında banyoyu şık gösterecek olan şeylerden birisi doğru aksesuar tercihidir. Duvarlara asılacak olan aynalar, eşyaların içine koyulacağı sepetler hem eşyalar için toplu durmayı hem de çağdaş ve şık görüntüyü sağlayacaktır ehemmiyetli olan kendi stilinizi yansıtmak olurken farklı tasarımlarda size fikir verecektir.

Küçük Banyo Tasarımları

Küçük Banyo Tasarımları

Küçük Banyo Tasarımları

Küçük Banyo Tasarımları

Küçük Banyo Tasarımları

Küçük Banyo Tasarımları

Küçük Banyo Tasarımları

Küçük Banyo Tasarımları

Küçük Banyo Tasarımları

Küçük Banyo Tasarımları


Bir cevap yazın