Krem Rengi Salon Halıları

Salon ve oturma odası dekorasyonunda halı, öbür oda dekorasyonlarına göre çok daha önemli bir yere sahiptir. Koltuk ekibinden perdelere kadar tüm ayrıntılar ile geçimli olması gereken halı ve halı ekipleri odada en dikkat çeken ayrıntılar olduğu için ekstra özen gerektirir. Halı modelleri içerisinde en geniş koleksiyona sahip olanlar krem rengi salon halılarıdır. Açık renkli olması bu halıları hemen hemen tüm renklerdeki koltuk ekipleri ile geçimli hale getirir. Aynı zamanda yeniden açık renk olduğu için oturma odası gibi çok fazla kullanılan alanlardan ziyade salon gibi davetli geldikçe daha az kullanılan odalarda seçim edilir. Günümüz teknolojisi ile üretilen halılar daha öncekilerine göre çok daha basit arınılabilir olmasına karşın yeniden de açık renk halılar sık kullanılan alanlarda seçim edilmemektedir.

Aydınlık ve rahat salonlar için açık renk ekipler

Konut dekorasyonlarında tüm odalarda mümkün olduğunca açık renk tonlarında iç cephe boyası kullanılmasının esas nedeni, odaları daha büyük ve rahat göstermek istenmesidir. Krem rengi, kum beji ve bej rengi tonları konut dekorasyonunda en fazla kullanılan iç cephe renk tonlarıdır. Işığı yansıtan açık renkler etrafı hem daha rahat ve aydınlık hem de daha geniş gösterir. Açık renk duvarlara geçimli olması için daha koyu tonlarda oturma grupları, sergenler ve çdenkli mobilyalar da dekorasyonda kullanılır.hemen hemen tüm tonlardaki mobilyaları duvar ve perde renklerine uygun krem rengi salon salısı modelleri ile bitirebilirsiniz. Esas baz renk olarak krem seçim edilen bu halılarda değişik renk tonlarından desenler yer alabilir. Bu desenlerdeki renklerin de bütün olarak mobilyalarınız ile geçimli olmasını sağlayabilirseniz şahane bir kombinasyon tutabilirsiniz.

En beğenilenlerinden, krem rengi saray halı modelleri

Salon dekorasyonunda da öbür oda dekorasyonlarında da senelerin halı markası saray hem güvenilen hem de hoşlanılan bir marka olarak sıklıkla seçim edilir. Krem rengi tonlarında saray halı modelleri el dokuma, makine dokuma, shaggiy ve öbür stil halılar ile çdenkli bir koleksiyona sahiptir. Bu renk tonlarında daha fazla halı modeli ve dekorasyon görüşü için krem rengi halı modelleri yazımıza göz atabilir, ondan da esin alabilirsiniz.

Bir cevap yazın