Konteyner Ev Dekorasyonu

#Reklam Responsive

Konteyner konut denilince akla çok fazla çeşit gelmektedir.  Birkaç modeli bulunan bu konteyner konutların bireye ait oluğundan bireyin isteğine bağlı biçimde dekore edilmelidir. Bu konteyner konutlara ait ikinci el piyasası da bulunur. Bu ikici el olan konteyner konutları satın alıp aynı biçimde isteğinize bağlı olarak dekore faktörüz olasıdır.

Konteyner Konut Modelleri

Günümüz insanları gizeme dışı civarlarda yaşamayı çok hoşlanmaktadır. Bu sebeple kendilerine ait konutlar satın almaktadır. Bu konutlar son zamanlarda konteyner konut modelleri olmuştur. Oldukça alaka gören bu konutların üç farklı modeli bulunmaktadır. İşte o modeller.

Ahşap Konteyner Konut Dekoru

Ormanın içinde, tabiat ile bütünleşen ahşap konteyner konutlar oldukça doğru bir tercihtir. Zira ormanın içinde bulunacak olan bu konutun ahşap olması tabiat ile bir tamlık oluşturacaktır. Ahşap konteyner konutlar yapılırken malzeme olarak Prefabrik konteyner kullanılmaktadır. Dış cephesi yapılırken farklı ahşap modelleri kullanılarak havalı bir görünüm oluşturmaktadır. Ahşap konteyner konut dekore edilirken dış cephe ile geçim içinde olması için konutun içinde bulunan eşya ve değişik malzemelerin ahşap ve uygun renklerde seçilmesi lüzumludur. Bu stil konutlarda genellikle toprak tonları kullanılır ve netlikle şömine bulunmaktadır.

İki Katlı Konteyner Konutlar

Konteyner konutlar genel olarak inşaat yapılırken emekçilerin konakladığı bir alan olarak öğrenilir. Fakat konteyner konutlar günümüzde çoğu insan tarafından hoşlanılarak kullanılan bir konuttur. Bu sebeple şahısların isteğine bağlı olarak tek katlı ya da iki katlı olabilmektedir. Bu iki katlı konutların isteğe bağlı olarak hem iç taraftan hem de dış taraftan merdiven yapılabilir. Bu konutlar dekore edilirken genellikle çağdaş eşyalar kullanılmaktadır.

Taşınabilir Konteyner Konutlar

İnsanlar devamlı olarak seyahat etmeyi çok hoşlanmaktadır fakat seyahat sırasında bazı bireyler kendilerine ait bir konutta kalmak isterler. Bu sebeple gizeme dışı bir çalışma neticesinde taşınabilir bir oldukça minimalist olan bir konteyner konut yapılmıştır ve son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bu konutlar ufak olduğundan dekore edilirken kesinlikle sarih tonlar kullanmalı ve eşyalarını da konuta göre seçilmelidir.

Konteyner Konutların Miktarları

Son zamanlarda çok fazla seçim edilen konteyner konut modelleri farklı ebat ve çeşitlerle karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak seçim edilen bir konteyner takribî olarak 45-46 metrekare olarak öğrenilmektedir.  Çoğunluklar kullanılan konteyner konutun hayat alanı 11-12 metre olarak tanımlanmıştır. Mesela 20-21 metrekare olan bir konut rahat ve geniş olarak nitelendirmektedir. Fakat konut ne kadar doğru dekore edilirse o kadar büyük ve rahat gözükmektedir.

Konteyner Ev Dekorasyonu

Konteyner Ev Dekorasyonu

Konteyner Ev Dekorasyonu

Konteyner Ev Dekorasyonu

Konteyner Ev Dekorasyonu

Konteyner Ev Dekorasyonu

Konteyner Ev Dekorasyonu

Konteyner Ev Dekorasyonu

Konteyner Ev Dekorasyonu

Konteyner Ev Dekorasyonu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir