Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş masa modelleri bu yarıyıl konutlarda gereksinim dinleyebildiğimiz tam ihtiyaçlara cevap vermeye çalıştığını görebilmekteyiz. Özellikle çok sık yaptıkları katlanır ya da duvara monte masalar sayesinde oldukça şık masa modelleridir. Koçtaş masalar oldukça muhtelif olduğu için kendinize uygun olan modeli bulmamanıza imkân yok diyebiliriz. Minik ve büyük konutların yapıları tabii ki değişiktir. Bu surattan kendi konutunuza ve masayı nereye koyacağınıza uygun karar vermeniz gerekmektedir. Şayet minik bir konutunuz varsa ve oturma odanızda yemek masası bulunduramayacaksanız o zaman mutfağınıza duvara edilen bir masa koymanız oldukça manalı bir seçim olacaktır. Şayet konutunuz ne büyük ne minikse ve oturma odanızda masanızı koyacak geniş bir yeriniz varsa o zaman açılır kapanır masaları kullanmanız çok daha iyi olabilir. Konutunuz büyükse tabii ki bu mevzularda çok daha rahat ve serbest olabilirsiniz. Şayet hazırsanız Koçtaş’ın değişik konutlar için yaptığı modellere bir bakalım.

Koçtaş Masa Modelleri
Koçtaş Masa Modelleri Koçtaş masa modelleri oldukça muhtelif renklerden oluşmaktadır. Özellikle masaları yalnız değil de sandalyeleriyle birlikte bir ekip halinde aldığımızda bunu fark ediyoruz. Bunun sebebi sandalyelerin renklerinin genellikle masaların bacaklarıyla ya da ona eş bir yerdeki renkleriyle aynı olmasıdır. Ayrıca masa rengiyle rastgele bir irtibatı bulunmasa dahi oldukça iyi görünmektedir. Misalin sarih kahverengi olan ve kendi natürel tahta desenini gözeten masa modeline baktığımızda fark edeceğimiz gibi koyu yeşil sandalyelerle eşleştirilmiştir. Koçtaş’ın aynı model ancak daha koyu renk masasıyla aynı koyu yeşil sandalyeleri yeniden bir arada gördüğümüzde yeniden oldukça hoş bir görüntü görmekteyiz. Bu surattan Koçtaş masa modellerini konutunuzda olan sandalyelerle birlikte kullanmak istiyorsanız hiçbir güçlük sürüklemeyeceğinize eminiz. Koçtaş masa modellerine baktığımızda sıklıkla açılır kapanır masa görmekteyiz. Özellikle orta boy ve büyük konutlar için oldukça kullanışlı modeller olmaktadırlar. Büyük konutların neden bu biçimde katlanır masalara gereksinimi olduğunu merak ediyorsanız hemen söyleyeyim. Katlanır masalar odalarda kullanılmadıkları vakit süresince aşırıdan yer alanı sağlarlar. Bu aşırıdan alan sayesinde büyük konutlarda azıcık daha boşluk hissi olacaktır. Boşluk hissi makûs anlamda değildir. Zira oldukça rahat bir biçimde odayı açacaktır. Bu surattan büyük bir konutunuz varsa ve masa modellerine bakıyorsanız katlanır masaları seçim edebilirsiniz.

Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş Minik Mutfaklar İçin Masa Modelleri

Koçtaş minik mutfakları asla unutmuş değildir. Minik mutfaklar için birbirinden cazip maliyetli ve şık görünen mutfak masaları satılmaktadır. Özellikle minik mutfaklar için duvara monte edilen minik masaları öneririz. Şayet konutunuz minikse ve duvara monte mutfak masası kullanacaksanız o zaman azıcık daha büyük masalara bakmalısınız. Bunun sebebi bu monte masaların genellikle iki şahsiyet üretilmesidir. Bunun dışında oldukça tehlikesiz olan bu modeller ailenizle kullanmak için oldukça uygundur. Olağan duvara yapıştırılan ve devamlı orada kalan modeller olduğu kadar, duvara monte edilmesine karşın arada sırada açıp kapatabileceğiniz modeller de bulunmaktadır. Bazı duvara monte olan modeller tamamen duvara montelenmeyebilirler. Aslına sabreder masa olan bu modeller basitçe açılıp kapandığı ve bir tarafını devamlı kapalı yakalayıp duvara dayayarak kullanacağınız için monteymiş gibi idrak edilebilir. Ayrıca bacaklarında aşırıdan depolama alanı kullanabileceğiniz bu modeller minik mutfağınız için oldukça kullanışlı olacaktır. Minik konutlar için bizler en çok bu stil açılır kapanır modelleri nasihat ediyoruz. Bunun sebebi hem konuklara göre bu masanın ebadının ayarlanması hem de aşırıdan sağladığı ek depolama alanı tabii ki. Bu modellere bakarak sizler de kendi konutunuz için en şahane olan mutfak masasını Koçtaş’tan bulabilirsiniz.

Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş Masa Modelleri

Koçtaş Masa Modelleri

Bir cevap yazın