Kaneviçe Mutfak Takımı Örnekleri

Mutfak dekorasyonunda önemli bir yeri olan örtü setlerini çok değişik stil ve modellerde bulabiliyoruz. Otantik mutfak dekorasyonları modası ile yine gündeme gelen kaneviçe mutfak ekibi örnekleri, içerisinde mutfak perdelerinden mutfak masası örtüsüne, mutfak havlularından raf peçeletelerine kadar çok çdenkli örtü modeline sahiptir. Etamin işlemeleri olarak da adlandırılan bu el işi ürünler kibar motifleri ile tüm bayanların kalbini feth ediyor.

En güzel çeyizlikler

Yeni gelin mutfakları renk renk örtüleri, pak eşyaları, gıcır gıcır mobilyaları ile büyüleyicidir. Çağdaş mutfak ekiplerinde daha spor tasarımlar öne çıksa da basmakalıplardan vazgeçemeyenler için kaneviçe ekipleri en kıymetli çeyizliklerdir. Çeyiz sandıkları açıldığı anda coşkuyla çıkarlın el emeği göz nuru el işlerinin yerini fabrikasyon ürünler aldı. Ancak hala kendi çeyizini kendi elleri ile hazırlayanlar var. Şile bezi ya da goblen bez üzerine işlenen kanaviçeleri mutfak perdesi ya da masa örtüsü olarak kullanabilirsiniz.

En şık yemeklerin en şık peçeteleri

Kalabalık davetlileriniz için hazırladığınız şık akşam yemeklerini kağıt peçete yerine el işlemesi kanaviçeli bez yemek peçeteleri ile sunabilirsiniz. Kaneviçe salon ekibi örnekleri ile ekip yapabileceğiniz gibi mutfak ekibiniz ile de bir örnek hazırlayabilirsiniz. Işıl ışıl yemek ekiplerinin yanındaki el işlemesi peçeteler, sofralarınızın havasını değiştirecek.

En popüler desenler, meyve desenleri

Mutfak kaneviçe ekiplerinde çok değişik renkler ve desenler kullanılır. Ancak en fazla seçim edilen desenler ise meyve desenleridir. Elmaların ve armutların sıralandığı mutfak perdelerinin ucunda püskülleri olanlar en hoşlanılan modellerdir. Bu kanaviçelere, sürrealist desenleri de işleyebilirsiniz. Şayet siz yapmak istemiyorsanız hazır halde de bulabilirsiniz.

Aydınlık mutfakların beyaz perdeleri

Beyaz ve krem rengi bezlerin üzerine işlenen kanaviçeler, mutfakların renk balansına da katkıda bulunuyor. Her şeyin bembeyaz olduğu bir civar yerine ufak desenler ile renk katılmış dekorasyon ürünleri, etrafı sıcak bir hale getiriyor. Ufak kırmızı kiraz işlemeli raf örtülerini kuş figürleri ile donatılmış masa örtüleri ile kombinleyebilirsiniz. Tıpkı kanaviçe salon ekibi örnekleri içinde geçimli olduğu gibi mutfak ekiplerinde de aynı geçimi tutabilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir