Kanaviçe Oda Takımı Örnekleri

Konutta kullandığımız bazı aksesuarlar hem şık hem bayağıdır. Yıllar geçse de modası geçmez hatta yıllandıkça değeri çoğalır. Kanaviçe işlemeleri de bu stil aksesuarların başında kazanç. Biz bu yazımızda son senelerin gözde işlemelerinden olan kanaviçe oda ekibi örnekleri hakkında bilgi verip en şık tasarımları paylaşacağız. Salon ve oturma odasının en güzide köşelerini süsleyen kanaviçe ekipleri son zamanlarda geliştirilen değişik stillerde de hazırlamak mümkün. Üzerine işleyeceğiniz kumaşı, işleyeceğiniz modele ve kullanacağınız alana göre seçebilirsiniz. Goblen kumaş ve bezler bir dönemler en çok kullanılan kumaş türleri olsa da çağdaş harekâta tekniklerinde etamin stili kumaşlar ön tasarıya çıkmaya başladı.

Antika beğenenlere daha önceki stil eşyalar, aksesuarlar

Antika eşyalar, kimileri için asla modası geçmeyen, asla aşınmayan yeni eşyalara göre her zaman daha nitelikli ve şık olmayı sürdüren eşyalardır. Antika beğenenlerin en daha önceki zamanlardan kalma koltukları, tabloları, akseuarları gözünden kaçınarak kullandıklarını öğreniyoruz. Kanaviçe harekâtalar vintage ve antik stili dekorasyon stilinin önemli bir parçası oluyor. Özellikle bir dönem olağanüstü moda olan kanaviçe harekâta panolar, bu mobilya dokusunun en güzel bitiricilerinden biri olarak yerini alıyor. Bir çok alış veriş sitesinde ve antika eşya dükkanlarında bulabileceğiniz bu kanaviçe salon ekibi maliyetleri de oldukça yüksektir. Artık bu stil antik ve rustik dekorasyon dışında pek kullanılmayan kanaviçe panoların yeni işmeleri de yoktur.

Kendi el emeği olsun isteyenlere, kaneviçe şemaları

Kanaviçe işlemek ne kadar güç olsa da aynı zamanda çok da us dağıtıcı, dikkatinizi tamamen oraya verdiğiniz için kafa boşaltıcı bir eylemdir. Psikologlar bazen insanlara dikkatini başka alanlara verebilmesi için örgü örmesini bu stil ince harekâtalar yapmasını önerirler. Kanaviçe işlemek de bu eylemler içerisinde en iyilerinden biridir. Küçük küçük kareleri işleyerek ortaya çıkan motifleri hazırlamak fazla dikkat ister. Bu nedenle de kanaviçe modellerinin şeması çıkarılır ve bu şema üzerinden harekâtalar yapılır. Kanaviçe salon ekibi şemaları yalnızca salon ekipleri için değil oda ekipleri ve yerine göre mutfak ekipleri için de kullanılabilir. Evin hemen hemen her yerinde kullanılabilen bu el işleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz kanaviçe mutfak havlu örnekleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın