İthal ev duvar kağıtları

Konut dekorasyonu  denince  heyecanlanmayan var mı? Büyük ya da küçük hiç farketmez  hepimiz farklılıkları hoşlanıyor, yenilikleri de takip etmek istiyoruz. Çünkü konutumuza gelen yeni bir hava  hayata sevincimize de bir o kadar iyi geliyor. İster yeni bir konut döşüyor olun ister “ben bu konuttan bunaldım” diyenlerden; gelin konutun kişiliğini en çok etkileyen, dili olsa konuşacak o duvarlar için ithal konut duvar kağıtlarına bakalım!

Duvar kağıdı seçerken neye dikkat edelim?

Dikkat edilecek ilk nokta: Konutuni yeni döşeyenlerden mi yoksa ben farklılık için geldim diyenlerden misiniz? Çünkü eşyalar konut duvar kağıdı seçimini  en çok etkileyecek noktalardan olacak. Sıfırdan konut döşeyenler seçimlerinde daha bağımsız olma bahtına sahipken,  var olan eşyalara uygun seçim yapmak sizleri azıcık daha zorlayabilir. Ama inanın mesele yok. Çünkü ithal duvar kağıtları sizi bu ko nuda asla üzmeyecek kadar geniş seçenek sunuyor! Mobilyalar ile bir bütün olacak duvarlar mı seçim edersiniz yoksa ben buradayım diyerek kontrast yaratacak olanları mı? Kısa yollu çözüm için bir- iki duvar bana yeter derseniz  manzara ayrıntılı kağıtlar ile büyük bir tesir yaratabilirsiniz. Sonraki sualimiz şu: Duvar kağıdını hangi oda için seçim ediyoruz?  Mutfak- banyo, çocuk odası, tavan? Daha Öncekinden olsa tek tük seçenekler yüzünden mutfak da salon da aynı kağıt ile kaplanır giderdi. Oysa şimdi her odanın havasına uygun, hududu hayalleriniz olan kağıt çdenkleri bulmak mümkün. Örneğin mutfaklarınız için  taş desenli duvar kağıtları, vintage mutfaklar için country stili duvar kağıtları, üç ebatlı çiçekli modellerden seçim yapmak mümkün! O yüzden nasihatimiz bu noktada hangi odada nasıl bir hava tutmak istediğinizden emin olmanız.

Duvar kağıdı pakliği

Üçüncü ve en az değişikleri kadar önemli bir nokta da duvar kağıdının bakımı. Beğendiğiniz duvar kağıdını satın almadan önce silmeye karşı ne kadar dayanıklı olduğunu sormayı unutmayın. Hatta  özellikle “bu kağıt yıkanıyor mu?” diye sormanızı nasihat ederiz. Çocuk odaları için seçim edilecek duvar kağıtlarındaki bu ayrıntı sizi oldukça hafifletecektir. Sonunda siz mutlu, çocuklar mutlu! Size, konutunuzdan çıkmadan başka dünyanın kapılarını açan daha pek çok çdenk için çağdaş konut duvar kağıtları yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir