İstikbal Salon Dekorasyonu

Konutlarımızın bırakılmaz mobilya alışveriş yerlerinden olan İstikbal markası bu sezon da evvelki sezonlar gibi oldukça şahane işler ortaya koymuş vaziyette. İstikbal salon dekorasyonu şahane ve ayrıntılı tasarımlarıyla oldukça güzel görünmektedir. Salon bir konutun kalbi diyebileceğimiz bir yer. Konutta bulunduğumuz süremizin çoğunu salonda hoşlandıklarımızla geçirir ya da konuk geldiğinde onları ilk orada ağırlarız. Bu surattan salonumuz bizim kimliğimizi gösteren yerdir. Salon dekorasyonunun ehemmiyeti buradan gelmektedir. Salon dekorasyonunuzu nasıl bir stille yaptığımız kendi zevklerimizi de yansıtacağı için oldukça ehemmiyet taşır. İstikbal markası ise bunu oldukça iyi muvaffak olmuştur. Şimdi sizlere İstikbal’in daha önceki ve yeni tüm salon dekorasyonlarını göstereceğiz. Şayet daha önceki sezondan sevdiğiniz bir mahsul olur ancak satışı kalmadıysa ikinci el mağazalarından ya da ona eş mahsulleri temin ederek giderebilirsiniz.

İstikbal Salon Dekorasyonu

İstikbal Salon Dekorasyonu

İstikbal salon dekorasyonu oldukça şık parçalar kapsamaktadır. Özellikle sarih renkli koltuk ekipleri oldukça güzel görünmektedir. Misalin pudra rengi koltuk ekibine bakabilirsiniz. Büyük beyaz yastıkları sayesinde odanın rengi oldukça açılacaktır. Salon dekorasyonunun en büyük elementi olan koltuk ekibini İstikbalden alırsanız pişmanlık yaşamazsınız. Özellikle bu biçimde pudra pembesi bir koltuk ekibi odanıza romantik bir bakış açısı getirecektir. Bu sayede oldukça nazik bir salonunuz olacaktır. Salon dekorasyonunuzun kalanını da sade yakalamanızı nasihat ederiz. Beyaz, pudra ve bej renklerini olabildiğince harmanlayabilirsiniz. Ayrıca halınızı da bu renklerden seçerek koltuk ekibinizle oldukça büyük bir geçim yakalarsınız. Yeniden aynı biçimde sarih bej renginde koltuk ekipleri de bulunmaktadır. Bu sarih bej rengiyle odanıza oldukça fazla rahatlık gelecektir. Ufak bir salonunuz varsa özellikle bu sarih bej rengi gibi koltuk ekiplerini nasihat ediyoruz. Bu koltuk ekipleri sayesinde odanız çok daha büyük görünecektir. Ayrıca yeniden bu koltuk ekipleri sayesinde odanın kalan dekorasyonunu yapmanız hiç güç olmayacaktır. Bunun sebebi bu rengin hemen hemen her renkle oldukça geçimli olmasıdır. Misalin siyah objeler dahi alsanız bu salon dekorasyonuyla geçim sağlayacaktır. Bununla beraber ufak salonunuz varsa koltuk ekibiniz gibi halınızı da ve başka ne koyacaksanız onları da sarih renklerde seçim faktörüz gerekir. Bu sayede odanızın ufak olması yerine vereceği rahat hisler daha ön tasarıda olacaktır.

İstikbal Salon Dekorasyonu

Koyu Renklerde Salon Dekorasyonları

İstikbal koyu renklerde de pek çok oturma grubu çıkarmıştır. Misalin yeşil berjer olan oturma grubuna bakarsanız bunu anlarsınız. Yeşil ve hardal birleştirilerek iki rengi hoş bir biçimde oturma gruplarına yansıtmışlardır. Hakikatinde çok koyu olmasa da hem hardal renginin hem de yeşil renginin tonundan dolayı odada ağır bir hava oluşacaktır. Büyük bir salonunuz varsa o zaman oturma grubu olarak bunu seçim edebilirsiniz. Ancak odanızdaki eşyaların ve duvarların renklerinin onları yasaklamasına izin vermemelisiniz. Misalin duvarlarınızı beyaza boyayıp, kahve sehpası ya da kitaplık dekorasyonu gibi şeyleri ise tahta dokusundan seçebilirsiniz. Bu sayede yeşili ve hardal sarısını geri tasarıya atmadan odanızı dekore edebilirsiniz. Bordo ve gri renkli koltuk ekiplerini de natürel ki es geçmeyelim. Bu koltuk ekipleri hem koyu hem de oldukça şık görünmektedirler. Büyük ve aydınlık odalar için oldukça hoş birer seçim olacaklardır. Bu bordo büyük koltuğun yanındaki berjer gri olduğu için koltuğun yastıklarının renklerini tanımlayan hakikatinde bu berjerdir. Ancak bunu değiştirip beyaza yakın ve üzerinde bordo gri harekâtalar olan birkaç yastık kullanabilirsiniz. Bu sayede daha aydınlık bir görüntü elde edecektir. Bu koltuk ekipleriyle sarih renkte duvarları nasihat etmiyoruz. Koyu renkte duvarlar çok daha iyi olacaktır.

İstikbal Salon Dekorasyonu

İstikbal Salon Dekorasyonu

İstikbal Salon Dekorasyonu

İstikbal Salon Dekorasyonu

İstikbal Salon Dekorasyonu

İstikbal Salon Dekorasyonu

İstikbal Salon Dekorasyonu

İstikbal Salon Dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir