İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları 2022

Ranzalar küçük eve sahip ve birden fazla çocuk sahibi aileler için hayat kurtarıcı olabilmektedir. Bununla birlikte çocuklar içinde kardeşleri ile bir ranzaya sahip olabilmek çok keyifli bir histir. Tabi ranzanın üstü benim kavgasına karışmayı pek istemezsiniz. Yazlık evlerde de misafir ağırlamak çok sıradan olduğu için, eve gelen çocuklu aileler için de ranzalar kullanılabili.r Biz de bu yazımızda ülkemizin en kaliteli mobilya markalarından birisi olan İstikbal Mobilya'nın ranza fiyatlarını incelemeye çalışacağız.

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları / Ülkemizde en çok tercih edilen mobilya markalarından birisi olan İstikbal, çok değişik alternatifler sunmakta ve mevcut müşterileri tarafınca oldukca beğenilmektedir. Son yıllarda özellikle çocuk ve genç odaları alanında oldukca değişik tasarımlar sunan marka, bu tasarımlarıyla sektörde bir adım öne çıkmaktadır. Eğer siz de 2 yaş yahut üzeri bir çocuğa sahipseniz, bir İstikbal mağazasına uğrayarak bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

Çok çocuklu ve geniş ailelerde kullanışlı ranzalar cankurtaran görevi görmektedir. Yerden tasarruf edip bununla birlikte konfor sunan ranzalar, fazlaca kullanışlıdır. İstikbal biroldukça alanda olduğu şeklinde bu alanda da oldukça kullanışlı ürünlerle öne çıkmaktadır. Şıklık ve estetiği seçmek isteyen hepimiz, İstikbal modellerini seçip doğru kararı verebilir.

Çok kullanışlı ve tasarruflu olan ranza modellerini, İstikbal’de tek başına yahut diğer mobilyalarla uygun bir kombin biçiminde alabilirsiniz. Özellikle çocuk odası takımlarını takım halinde almak, daha uygun fiyatlarla bir çocuk odası ekipı alacağınız anlamına gelir

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları 2022
İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları 2022 İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları 2022 İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları 2022

Bellona Ranza Fiyatları 2022

Ülkemizin en iyi bir öteki mobilya markası ise Bellona markasıdır. Bellona da tıpkı İstikbal gibi kullanışlı ve alandan tutum edilecek örneklerle karşımıza çıkar. Bu açıdan ürünleri almadan önce karşılaştırmak ve mekana ya da isteklerimize gore en iyi kararı vermek doğru bir adım olacaktır.

Bellona Ranza Modelleri Portivo

Markanın Portivo genç odası adam modeli ise kapuçino tonları ile yine krem renk konfigürasyonu ile karşımıza çıkıyor. Diğer detaylar ise genç kız odası modeli ile aynı. Bu nedenle sözü uzatmadan hemen fiyatlarına geçelim. Efendim her iki takımda da 2 ve 3 ve sürgü kapaklı gardırop seçeneği sunulmuş. Ekibin çalışma masası, 3 kapaklı dolap, şifonyer, komodin, kitaplıklı çalışma masası ve ranzadan oluşan seçeneği 15.219,00 Lirada 10.652,00 Liraya düşmüş durumda. Sadece ranza fiyatı ise 3.588,00 TL olarak görünüyor.

Sizler de kendi ihtiyaç ve mekanlarınıza en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın